навчитися застосовувати ваші крему для обличчя правильно

Існує безліч порад про те, як вибрати правильні продукти по догляду за шкірою, але ніхто не говорить вам, кращий спосіб, в якому ви можете використовувати їх. Те ж саме стосується до особі крем. Якщо ви думаєте про це, ви застосовувати нічний крем і денний крем кожен день, ввечері і вранці відповідно. Ви робите це все частіше в літні дні, коли ви використовуєте сонцезахисний продукт. Креми обов’язково повинні дати вашій шкірі ідеальний захист та харчування він вимагає. Ви можете зробити їх ще більш вигідним з допомогою цілого ряду важливих порад додатки.

Само собою зрозуміло, що ви повинні уникати області очей, коли ви покриття вашого обличчя з кремом. Тим не менш, є кілька важливих зон, що більшість жінок (і чоловіків) зазвичай упускають. Область між і вище брів є одним з них. Так звані Т зоні важко охопити, але ви легко можете зробити це, використовуючи тільки індекс пальцем. Дуже важливо, щоб ви Нанесіть достатню кількість крему, так як саме в цій області, який отримує багато темних крапок і деякі неприємні зморшки зі старінням. Ви не повинні втратити, щоб покрити боку Вашої голови і обличчя. Ви повинні зосередитися на храми і зон поруч з вухами. Крім того, важливо для вас, щоб поширити трохи крему на області щелепи. Ці частини обличчя часто ігнорують, в результаті чого багато противні прищі з’являються на них.

Те, яким чином ви застосовуєте ваш крем також є істотним. Ви, швидше за все, використовувати круговими масажними рухами. Це не є великою помилкою, але є набагато кращий спосіб. Ви можете легко наносити крем, починаючи від найнижчої точки конкретного лицьової частини і переміщення пальців вгору. Таким чином, ви фактично масажувати і стимулювати м’язи набагато краще. Найголовніше, що шкіра менше шансів отримати зморшкуватою. Це правда, що це метод нанесення трохи складніше в освоєнні, але вигоди ви отримаєте від нього зробити його варто спробувати.

Останнє, але не менше ви повинні застосовувати крем в потрібний час. Він є обов’язковим для лікування вашого обличчя з надійним миючим засобом в першу чергу. Крім того, якщо мити, краще всього наносити крем той час як шкіра ще волога, щоб отримати оптимальний ефект.