заворожує інструментів макіяжу

Досягнення бездоганного макіяжу не тільки тому, що макіяж, але ідеальним додатком є ​​більш важливим. Кожен може керувати макіяж без інструментів і кистей, але закінчить ви шукаєте ідеальний, професійний вигляд, то ви, звичайно, потрібно мати правильний вид інструментів макіяжу. Я Дону, АОТ заперечувати той факт, що Ви можете розмазати щіпку тіней на повіки і застосовувати деякі рум’яна пальцями на щоках.

Але якщо ви дивитеся на професійний, професійний вигляд, то це, звичайно, не шлях. Право види інструменту просто важливим і важко, щоб отримати ідеальне застосування косметики без кистей. Однак правильний вибір інструментів макіяжу може призвести до плутанини з-за різних матеріалів, розмірів і форм. Деякі з щітки та інструменти, які вам потрібно зробити це як, Äúmust-купити, AU продукти були перераховані в цій статті зі своїми популярними брендами:

Фонд кисть: При правильному вид основи кисті, I, ВЗГ, що ви, ніколи не Äôll відрахувати назад на кінчиках ваших пальців або губки як тільки ви бачили ідеальне якість обробки, що кисть пропонує. Гримери пояснили правильний метод застосування Фонду таким чином: налити в основу тильною стороною долоні, використовуйте основу кисті, застосовуючи його на вашому обличчі в рухах вниз і, нарешті, перо з країв волосся або щелепу ліній. Хоча ви, Aore виборі Фонд кисть, зверніть увагу на синтетичній щетиною, тому що вони вливають менше кількості фундаменту. Ви можете спробувати Illuminare складають щітки-Foundation Brush ($ 25 – beautybazzardotcom) або вантажовласника основу щітки, яка за ціною $ 23,50.

Коректор кисті: У ці дні під макіяж очей став дуже популярним і консилер щітка служить ідеальним варіантом для чисто і прекрасно під макіяж очей. Використовуйте невелику кількість консілера на місці, щоб приховати це. Косметологи люблять використовувати Japonesque пензлем консилер мінеральної за ціною $ 19,50 з довгою ручкою і м’якою щетиною або ви також можете спробувати Стіла складають кисті розміром # 26 ідеально пензлем консилер – довгою ручкою. Щоб приховати кола під очима, виберіть кисть, яка є вузьким на кінці для цільової правильних області і широкі біля основи для полегшення змішування.

Рум’яна пензлем: Для рум’яна пензлем, більше щітка з куполоподібної головою завжди переважніше. Ця щітка може легко забезпечити подвійну вигоду які можуть бути використані для застосування рум’яна, а також для застосування напівпрозорої пудри після одноразового пилу. Ви можете бути впевнені в sheerer погляд. Я можу запевнити вас, що ви, Äôll любити Косметика СТИЛЬ кисть – подвійний контур щік борг і рум’яна пензлем.

Пензлик для губ: Пензлик для губ, яка створює ідеальне контур унікальний твір, щоб виділити ексклюзивну форму ваших губ. Ви можете легко досягти гладкий вид на губах з використанням матового або темніше відтінок помади разом з краплею блиску для остаточного відливом. Ви повинні скласти руки на Наполеона Perdis соболь пензлем 2b який тривалий а також економічними.