видів шрам мінімізації варіантів – кращих способів лікування або мінімізувати потворні шрами

У мене є товстий рожевий шрам (1,5 дюймів у довжину, 1/4 дюйма) трохи вище моєї правої грудей. У мене є цей шрам через портативних катетер, який був видалений 1 рік тому, після ремісії лімфоми. Креми не працюватиме на цьому іншому, потворний шрам. Які варіанти мінімізації шраму або операцій там? Кращий шрам завмирання методи, методи видалення рубців або операції? Чи буде ефект останнього або б я витрачати мої гроші? Будь ласка, допоможіть, я дуже серйозно ставиться до позбавлення від цієї потворної річчю на моїх грудях.

Майже у всіх є якісь тіла лякає, що вони не хочуть мати. Деякі люди просто в порядку з їх шрами той час як деякі люди просто не можуть прийняти їх і отримати його відразу опинилася. Як і запитувача вище. Однак те, що я помітив, наскільки лікування шрамів стурбований в тому, що ви повинні мати терпіння. Час, як це часто говорять, є кращим для лікування шрамів. Але ви завжди можете прискорити процес трохи.

Мій добрий друг був рак шкіри видалені з її обличчя, і вона був шрам, що йде від внутрішнього кута ока, по одній стороні носа, а потім на всьому шляху вниз її щоки. Це було величезним. У неї було зроблено лазерне лікування, і тепер ви навряд чи можна побачити. У самому справі, ви можете бачити тільки його, якщо ви стоїте дуже близько до неї. Більшість людей навіть не розуміють, у неї є шрам.

Лазерне лікування рубців демонстративно коштує грошей. Я думаю, що у неї було 3 або 4 лазерного лікування в цілому. Так що якщо ви можете собі це дозволити, а потім піти на лазерне лікування шрамів. Однак не всі можуть платити так багато для лікування шрамів! Я маю на увазі середній американець не може дозволити собі, що багато процедур лазерної шрам, тому доцільно також спробувати природні засоби для лікування шрамів. Природних методів лікування шрамів, також дуже ефективно, дешево і найкраще вони не мають побічних ефектів.