Лазерна епіляція для постійного видалення волосся та гладкої шкіри

Люди часто мають додаткові пуху в містах, вони не хотілося б. На щастя, ці люди можуть мати небажані волосся видаляються лікування називається лазерна епіляція. Для жінок, найбільш поширених місць на тілі, з якого він видалені: ноги, пахви, підборіддя, а над губою. Для чоловіків це найчастіше видаляється з спини, грудей і рук. Але він може бути видалений з практично будь-якої частини тіла за допомогою лазерного видалення волосся.

Під час цієї процедури медичний працівник, який навчений і сертифікованим в дерматології або аналогічного поля будуть застосовуватися ручні лазерні інструментом для вашої шкіри. Перед включенням приладу, технік може застосувати актуальних місцевих анестетиків для оніміння шкіри. Вони також можуть застосовуватися охолоджуючий гель на оброблювану область для захисту шкіри від інтенсивного тепла.

При включенні прилад випускає інтенсивні імпульси світла в шкірі і, коли світло потрапляє на волосяні фолікули, тепло негайно знищує їх. Після обробки волосся повільно відростати. У більшості випадків це вимагає від шести до восьми процедур рознесені принаймні шести тижнів один від одного для досягнення тривалого періоду лисості. Цілий ряд процедур може призвести до чистої і гладкій шкірі від декількох місяців до багатьох років.

Відрізок часу, в якому не буде рости назад залежить від кожної людини. Якість результатів також залежить від стану хворого і їх шкіри і кольору пігменту. Лазерна епіляція є найбільш ефективним на світлошкірих пацієнтів з більш темними відтінками. Люди з темний колір шкіри також можна успішно лікувати. Лазерна епіляція є найменш ефективним на людей з білою, світлі або світло-коричневе волосся.

Лікування також більш ефективні на жорстких волосся, ніж з прекрасною текстурою. Там також може бути волосся, які просто, стійких до нагрівання лазерного і не вийти. Але під час консультації перед процедурою, лікар повинен бути в змозі підтвердити, чи дійсно ви є гарним кандидатом для лікування.

Ця процедура є відносно безпечним, але є кілька ризиків. На шкірі можуть бути червоними і може набухати згідно з процедурою, але це нормально. Будьте ніжні з вашій шкірі після лікування, що не смикати або вимити шкіру і бути впевненим, щоб захистити його від сонця, завжди носити сонцезахисні креми або навіть краще, уникаючи перебування на сонці.

Деякі з рідкісних побічних ефектів, які можуть виникнути, включають утворення міхурів або рубці, зміна кольору шкіри темніше або гіпопігментація шкіри, акне спалаху, або зміна текстури шкіри. У більшості випадків, якщо шкіра постраждали в будь-якому з цих способів, як правило, тимчасовий характер. Але завжди є ймовірність того, що наслідки цього можуть бути постійними.

Вартість лазерної епіляції може бути дорогим. Більшість страхових компаній не поширюються на процедуру, тому що це косметичний характер. Залежно від ціни клініці використовується, розмір ділянки, що піддається лікуванню, і кількість сеансів, необхідних для отримання чистої і гладкої шкіри. Перевірте з клінікою ви будете використовувати, щоб отримати точну ціну.