лицьової пластичної хірургії може повернути час назад

Кожен хоче, щоб виглядати молодше в ці дні. Здається, що зморшки й провисання шкіри є серйозним чином нетактовність. Як ви знаєте, якщо ви намагалися їх «диво» креми і омолоджуючі лосьйони роблять дуже мало, справді зупинки зовнішній вигляд лінії і складки на обличчі.

І це не дивно, дійсно, зморшки, викликані рухом вашого обличчя і нижні м’язи. (Ось чому Ботокс працює так добре, але це тема зовсім іншої статті …) коли ви дійсно думаєте про це, вона не здається дуже корисно застосовувати крем тільки до поверхні шкіри і сподіваємося, що вона буде розчинятися ваші зморшки.

Отже, як ви різко стерти ці лінії, і видаліть її провисання шкіри? Відповідь з найтриваліших результатів лицьової пластичної хірургії.

Особовий пластичної хірургії може включати в себе цілий ряд різних операцій, не тільки традиційні підтяжки обличчя. Все залежить від того, що ваш цільових напрямків. Нижче наводиться короткий опис різних варіантів операцій, які можуть служити як ваших персональних фонтан молодості.

Підтяжка обличчя
Є багато різних методів, навіть в категорії підтяжка обличчя, але всі вони спрямовані на натягніть шкіру жорсткої і дати вам чарівно гладке обличчя. Основний метод передбачає зробити розріз на лінії росту волосся, яка простягається вниз навколо вух. Шкіра тоді знімають з нижніх м’язів і тягтися вгору, і щільними. Надлишок шкіри видаляється, лицьової тканини переміщені, а іноді і створили, після чого шкіру зшивають разом в лінії розрізу.

Вам знадобиться кілька днів скидається після підтяжки обличчя для відновлення, як там будуть якісь болі, синці та набряки. Його нічого трохи розслабитися і багато спати не вилікує. Доброю новиною є те, що, як тільки ви зажила, шрам повинен бути добре сховався в лінії росту волосся, і результати будуть тримати ваше обличчя виглядати молодше і більш жорсткі довше, ніж майже будь-яка інша процедура на ринку.

хірургія століття
Іноді основне питання відволікаючись від молодий вид є отвисшие верхні повіки впали духом або нижніх повік. Це можна легко виправити за хірургія століття. Це вимагає крихітні розрізи буде зроблено або в природній складці верхньої повіки або уздовж лінії вій в нижній кришці. Той же процес вилучення шкіри жорсткі і видалення додаткової шкіру слід. Решта шкіри пришита назад разом.

У той час як загальна біль цієї операції досить швидко стихає, пухлина може зайняти кілька місяців, щоб повністю увійти в історію як тканини і кровоносних судин навколо очей дуже чутлива. Однак кінцевий результат може бути дуже естетично і навіть може дозволити вам побачити добре!

підтяжки брів
Ліфт брови дійсно полягає в згладжуванні ваш лоб. Якщо так, то ваші найглибші складки і зморшки, це може бути лише операції вам потрібно. Розрізи робляться в лінії росту волосся, але не так широкий, як скорочення підтяжка обличчя. Тільки шкіру на лобі ослаблений від м’язів і додаткові січуть. Шрами повинні бути дуже маленькими і добре приховані.

підтяжка шиї
Останнім рішенням для молодих перспективних особа не може навіть залучити особа взагалі. Це підтяжку шиї. Зморшкуватою, в’ялою шиї часто може віддати віці навіть найсимпатичніших осіб. Підтяжка шиї дуже схожа на інші процедури обговорюється і може відняти багато років від вашого зовнішнього вигляду.

Хоча Є багато лицьової пластичної хірургії процедури доступні, вам може знадобитися тільки один або два для досягнення бажаного вигляду. Консультації з кваліфікованим пластичним хірургом може допомогти вам вирішити, які операції мають право на вас.