як використовувати вібраційний масаж пояса

Масаж в цілому збільшить вашу циркуляцію крові, змусить вас почувати себе розслабленого і молодшим, відпустіть біль і сприяти здоровому способу життя. З цих причин всі люблять масаж. На жаль, це не так просто знайти партнера готові масажувати вас. Отримання таку бажану масаж від масажний центр або спа може бути зручним і економічно ефективним в довгостроковій перспективі. Так ось де вібруючий масаж пояса прігождается.

Ви можете просто обернути вібраційний масаж пояса навколо різних частин тіла, наприклад, талію, стегна, стегна і руки, щоб заспокоїти біль, нездорові і втомлені м’язи.

При ціні від USD30 до USD80 в багатьох інтернет-магазинах, що тепер кожен може дозволити собі один, щоб він масажуйте їх у будь-який час і в будь-якому місці.

Операційна вібраційного масажу пояс для хорошого масажу також не важке завдання небудь. Будь-яка людина може бути експертом в експлуатацію масажні пояси, просто дотримуючись 5 простих кроків нижче.

1) Сядьте в зручне крісло або лежати на дивані або ліжку, де електрична розетка знаходиться поблизу. Більшість моделей розраховані на харчування від доданого електричного силового кабелю. Є деякі моделі мають вбудовані батареї, щоб дати вам максимальну мобільність.

2) Оберніть вібраційний масаж поясу навколо всеосяжної, біль і втому м’язів. Вібраційний масаж ремінь не призначений тільки для талії або нижній частині спини, вона може бути використана і на інших частинах тіла, наприклад, сідниць, ніг, рук, верхньої частини спини, стегна і т.д. Але це можливо тільки для масажу однієї частини тіла в один час . Наприклад, якщо ви хочете масажувати обидві руки, обернути пояс навколо однією рукою і один раз масаж закінчений, розгорнути його і переміщення стрічки на іншу руку.

3) За допомогою пристрою дистанційного керування підключений до поясу, щоб включити функцію масажу. Пристрій управління зазвичай поставляється з клавіатурою, яка дозволяє регулювати рівні масажу тиском. Виберіть потрібний рівень інтенсивності. Завжди регулюйте рівень інтенсивності, коли ви не відчуваєте необхідності. Більшість людей починають з самої низької інтенсивності потім повільно зростає до чогось вищого.

4) Більшість вібруючі пояси масажу приходять з “Авто” функцію. “АВТО” робить настроювання набору програми для конкретної тривалості. Зазвичай ця функція буде дуже корисна, коли обидві руки зайняті іншими роботами. Просто виберіть потрібну програму, якщо ви віддаєте перевагу автоматичною функцією.

5) Після цього, зніміть ремінь від вашої талії. (За умови, що ви робите перший талії) потім обернути пояс масажу на будь-який інший частини тіла, такі як ноги, руки, стегна, і т.д., які болять і нездорові симптоми . Зробіть це, один за іншим, поки всіх груп м’язів не було добре масажують.

Використання вібраційного масажу пояси так само просто, як вище 5 кроків.