як ботокс може допомогти вам

Ботокс це рецептурний препарат, який вводиться в м’язи. Його метою є косметично, щоб зменшити поява зморшок навколо очей брів. Продукт був використаний для лікування зморшок з 2005 року, де в перший рік її лікувати 3300000 чоловік. Цей продукт вирували про в косметичній області, у нього є деякі побічні ефекти, а деякі незначні, хоча деякі можуть бути вельми серйозними.

Коли хтось шукає, щоб Ботокс вводиться в обличчя, він може зв’язатися з його родиною лікаря направити до пластичного хірурга. Або можна домовитися про зустріч з пластичним хірургом, сам по собі. Лікар буде оцінювати пацієнта, щоб переконатися, що його добре, щоб процедура. Деякі люди мають захворювання м’язів, які роблять їх більш високий ризик серйозних побічних ефектів. Доктор також показати пацієнтові, де він поставить Ботокс і як це може виглядати, коли це `и зроблено.

Після консультації і під час першого побачення, щоб мати Ботокс ін’єкції, пацієнт буде сидіти на зручному стільці, ніби як крісло стоматолога. Лікар вирішить, оніміння області необхідно чи ні. Це може залежати від рівня комфорту пацієнтів або лікарів власну думку.

Під час процедури лікар вирішить, куди поставити ботокса на основі руху м’язів і розстановки кадрів. Крихітних голок поміщаються в м’язах і Ботокс вводиться. Вся процедура займає всього десять хвилин, а потім це `и повним. Пацієнти просто встати і поїхати додому.

Найбільш частими побічними ефектами є тимчасовими. Вони можуть включати в себе впали духом повіки, нудота та інфекції у вигляді ін’єкції, запалення, болючість, набряк і почервоніння з синців. Це може тривати від декількох годин до декількох днів, щоб залікувати. Ботокса триває близько чотирьох місяців, перш ніж вона повинна бути зроблена знову.

Ботокс може викликати серйозні і небезпечні для життя побічні ефекти. Набряк горла і проблеми з ковтанням симптоми, які не повинні бути проігноровані. Побічні ефекти можуть розвиватися через кілька годин після, а іноді і тижнів після процедури. Проблеми з ковтанням можуть тривати протягом місяця, люди з м’язовими проблемами, як відомо, мають більш довгі і сильні побічні ефекти, ніж інші. У рідкісних випадках ботулізму може відбуватися в інших частинах організму. Ці симптоми можуть включати втрату міцності, двоїння в очах, погіршення зору, впали духом повіки, зміна голосу і утруднене ковтання.

Використання ботокса допомогла людям з їх питаннями зморшок протягом багатьох років. Вона допомагає людям битві помірної до важкої зморшок і залишає їх почуття молодих перспективних. Рекомендується для людей у ​​віці від 18 до 65. Процедура знаходиться у віданні лікаря і весь обсяг продукту харчування і ліками затверджений. Багато людей відчувають себе в безпеці того, процедуру зробили, і знаю, що є побічні ефекти майже все. Деякі люди, які неодноразово ботокса і надмірного, як відомо, схоже, що вони є. Місця, де ботокса, можливо, була введена може здатися виглядати опухлим і неприродним поглядом.

Це завжди краще, щоб направляти всі питання і проблеми, до лікаря видаючи ботокса. Коли ви зустрічаєтеся, що лікарі роблять ботокс, переконайтеся, що ви відчували себе комфортно з людиною і факти, які вони дають вам. Переконайтеся, що ви йдете в кабінет лікаря `и з деякими знаннями про Ботокс і порядок, так що ви будете знати, чого очікувати.