чотири кроки, щоб повний макіяж усмішка

Ваша посмішка це одна з перших речей, які люди сповіщення, і якщо ваші зуби криві, відколи або темний, це може зробити неправильне враження. Мало того, що більша посмішка зробити різницю соціально, але він також може збільшити ваш профіль професійно. Якщо ви, втомившись від Aore блимати менш ніж ідеальної посмішкою, то читайте далі для чотирьох з найбільш ефективних способів, щоб повністю винаходити вашої посмішки.

Крок 1: вибілювання зубів. Викриття зуби кави, чаю, червоного вина, ягід, тютюну та інших горезвісний забарвлення і може призвести до жовтим або сіруватим вигляду зубів з плином часу. Зміна кольору робить ваш рот, А. І. і ви, А. І. здаватися старше, які, можливо, тому відбілювання зубів в мільярд доларів промисловості. Рекламні ролики для відбілюючих зубних паст, полоскань смуги і є скрізь, але більш-позабіржовому продукти тільки йдуть до цих пір. Косметичний стоматолог використовує новітні технології відбілювання зубів, у тому числі в офісі методи відбілювання та професійної сили на дому комплекти відбілювання, доставити стійкі результати. Вартість варіюється, по крайней дому комплекти починаючи приблизно з $ 100 і в офісі процедури в діапазоні від $ 600 до $ 700 за відвідування.

Крок 2: випрямлячі. Якщо дужки weren, АОТ варіант, коли ви були дитиною, AI або зуби зазнали невдачі криво відтоді, А. І. ньому, чи не AOS не буває занадто пізно, щоб отримати ідеально рівні зуби. Старі металеві резервних акредитивів все ще навколо, але якщо ви Дону, АОТ до душі ідея відображати до вашої наступної зустрічі клієнта з металевим рот, ви можете скористатися сьогодні, AOS менш очевидні методи випрямлення. Перший варіант, керамічні брекети, схожі на традиційній підтяжки крім дужках кольору зубів, тому вони, Aore менш помітними. Лінгвальні брекети, які мають кронштейни та проводи на задній зуби, а не фронту, є ще однією можливістю, якщо ви, Aore збирається на менш очевидні погляд. Якщо ви хочете дійсно невидимим альтернативи, Invisalign система використовує ряд капи, щоб поступово змінити положення зубів. Навіть краще: суміщення знімні для вживання, фотографій і будь який інший час ви, AOD, а не носити їх.

Крок 3: Фанера. Стоматологічні вініри винятковий вибір не тільки усунути чіпи, а й піклуватися про криві зуби, проміжки між зубами, ерозію і чорні зуби. Вініри найчастіше зроблені або з порцеляни або композитних смол і просто пов’язані поверх існуючої зуби. Це, AOS секрет, як зірки Голлівуду з шорсткого зуби, щоб суперзірка посмішки ніч. Єдиним недоліком є ​​ціна додається Голлівуді. Стоматологічні вініри коштують від $ 250 до $ 2500 за зуб, залежно від матеріалу. Фарфор коштує більше, але триває до 15 років; композитні вініри більше торгуватися, але останні майже половину довжини.

Крок 4: Імплантати. Якщо ви втратили зуб розпаду або пару зубів, щоб необачного бійки в барі в коледжі, зубні імплантати пропонують постійне рішення відсутніх Chompers. Більшість імплантатів включають багаторазові поїздки в ваш стоматолог або усні хірург, тому що, як випливає з назви, процедура включає в себе імплантацію гвинт в щелепу. Після околиць лікує, гвинт потім покривається корону, яка виглядає так само, як ваші інші зуби. Зрештою, це, AOS майже неможливо відрізнити імплантат від ваших природних зубів.