фимо тростини – з найбільш швидкозростаючих напрямів нейл-арту

Якщо ви шукаєте спосіб взяти нігтьового бізнесу до наступного рівня, не порушуючи банку або вивчення комплексу нової техніки, отримати кілька фимо тростини може бути тільки правильний крок! Ці блискуче кольорової керамічної тростини також часто називають “Fimo тростини” і є відмінним улюблених серед клієнтів.

Як правило, ці ручної керамічні тростини були поставлені через релігійний процес контролю якості. Простіше кажучи, ми не дозволимо одному з цих тростини встати на вихід з нашого складу без здійснення абсолютно впевнений, що це тільки найвищої якості. Правда, ви можете знайти дешеві фимо тростини плаваючою навколо Інтернету, але якщо ви купили їх у минулому, ви знаєте, чому вони не роблять, а як в оригіналі. Що робить “Viva La Nails” відрізняється тим, що ми продаємо тільки справжні ручної керамічні тростини.

Ми так серйозно ставимося до цього стверджувати, що якщо у вас є скарги з цього товару протягом перших 30 днів, то ми приймемо його назад для повного повернення. Ви не знайдете таку гарантію дешеві непатентовані тростини нейл-арту.

навіщо вибирати керамічну тростини нейл-арту?

Ви також можете купити тростини, які вже нарізаний, але є причина, чому більшість манікюру Мистецтво Рекомендувати цілому фимо тростини. Я знаю з особистого досвіду, що нарізані тростини буде працювати тільки на цвяхи, як скибочки дуже товсті для більшості випадків. Якщо ви хочете, щоб отримати кращі проекти щоразу, отримуючи цілий тростини є шлях. З цілим очерет, ви можете нарізати шматочками, як тонко, як вам подобається, що робить їх ідеальними для застосування навіть на натуральних нігтях.

Найпопулярніший спосіб використання глини нігтів тростини, щоб скоротити їх в 0,1 мм – 0,2 мм тонкі шматочки і покладіть їх між 2 шарами прозорого гелю. Початок цій техніці можна знайти кілька років тому, коли перший керамічний нігтів тростини, у вигляді фруктів (малина, лимони, ківі і т.д.) стають доступними для професійних техніків нейл-арту. В даний час існують сотні проектів доступні так що ви дійсно не повинні дотримуватися цього погляду фруктовий коктейль більше!

Єдиним недоліком є ​​те, що вам потрібно спеціальне нігтів ріжучим лезом. Тим не менш, цей інструмент за помірною ціною і добре варто інвестицій. Просто переконайтеся, що будьте уважні! Лезо дуже гостро. Це робить його ідеальним для різання ультра тонкі шматочки від ваших нігтів тростини мистецтва.

Ви можете купити як окремі нігтів тростини і плетених множин, які пропонують велике значення і вибір тростини! Таким чином, чи потрібно вам всю колекцію керамічної тростини цвях або просто потрібно, щоб запасти на одного конкретного стилю, ми отримали те, що вам потрібно.

Популярні категорії: Метелики, посмішки, солодощі, фрукти, квіти та овочі. Це має бути більш ніж достатньо, щоб Ваші клієнти займають якийсь час!

Кожен тростини становить близько 50 мм і діаметром 5 мм. Залежно від товщини вашого скибочками, ви повинні мати можливість отримати близько 75 – 100 штук від кожного тростини крути.

Обов’язково приходьте частіше, тому що ми отримали нові стилі в нашій компанії весь час. Пропонуючи великий вибір тростин нігтів для Ваших клієнтів є шлях!