рідини мінеральної косметики легко

Більшість людей хотіли б застосовувати мінеральну косметику у вигляді порошку – Справді, це так, як більшість марок косметики пропонують його. Застосування порошку забезпечує деякі ефекти, які неможливо з рідкою косметикою.

З іншого боку, багато людей просто хотіли рідини замість мінеральної косметики.

Одним з рішень є для людини, щоб зробити її власними макіяжу – поєднання лосьйон або крем на основі зволожуючого з кількома чайними ложками повної порошкоподібної косметики, яка в свою чергу робить його рідиною. Цей новий макіяж може бути збережений у 8 унцій банку. (Не більше, що, як ви повинні кинути всю рідину мінеральної косметики, виготовленої даним способом через 30 днів, і почати все заново з нової партії. Це зберігає пігмент свіжою і гарантує, що зростання бактерій не відбувається.)

Якщо ви не відчуваєте, як зробити свій власний рідини мінеральної косметики, можна знайти комерційні версії. Є не так багато з них на пропозицію, а порошку на основі, от і все.

Так само, як при пошуку порошку-розрядних версій, проведення досліджень в галузі брендів, які пропонують рідини мінеральної косметики. У деяких веб-пошуку, щоб побачити, якщо хто написав відгуки на продукт. Відвідайте сайт компанії, щоб бачити те, що інгредієнти. Звичайно інгредієнти будуть імена, які ви певно ніколи не чули раніше – як слюда, діоксид титану, оксид цинку, каоліну і оксихлорид вісмуту.

Трохи додаткового дослідження в Інтернеті скажу вам, що кожен з цих інгредієнтів. Не просто погодитися на веб-сторінку, яка дає вам одну пропозицію пояснення – шукають його у Вікіпедії або іншого сайту, який буде повною мірою пояснити, що кожен інгредієнт і що вона робить.

Відповідна освіта, ви можете зробити свій вибір макіяжу з упевненістю.