природні і економічно ефективних методів, щоб позбутися від молі

Мовляв не завжди найгірше для зовнішності хтось, і навіть може розглядатися як «родимка». Мерилін Монро і Єва Мендес тільки кілька красивих жінок, які просто не буде виглядати так само, без родимок. Однак кроти не завжди милі і приємні на вигляд, і якщо він великий і волохатий, то він може викликати багато занепокоєння. Є медичні процедури видалення моль доступні, але лазери, заморожування, очищаючи і лущення просто не приносять приємні знімки на думці. Перед тим як в для медичних процедур, спробуйте ці дешеві і прості домашні засоби, щоб позбутися кротів.

часник

Часник має дивно довгий список лікувальних властивостей, і його ефективність у Видалення родимок є одним з переваг в цьому списку. Існують різні способи використання часнику. Одним зі способів є зішкребти плоскою стороною, і помістити виступаючий кінець часнику на молу протягом 24 годин, використовуючи пов’язку. Це має бути повторено безперервно протягом принаймні 3-4 днів. Інший спосіб полягає в розчавити часник до утворення пасти, а потім застосувати його на молу. Це також має бути зроблено послідовно, і це буде настільки ж ефективним.

трави молочаю

Застосування екстракту трави молочаю на області дії іншого природний методом лікування родимок. Дозволити екстракт діяти на мовляв, поки ви спите ночами, і повторіть цю процедуру протягом не менше одного тижня, щоб бачити хороші результати. Сік з фігового дерева також може використовуватися аналогічно.

касторової олії та випічки соди

Все, що вам потрібно, це кілька крапель касторової олії і не більше щіпку соди випічки. Змішайте їх до утворення пасти, а потім застосувати цю пасту на марлю і залишити марлі на молу всю ніч. Як і інші засоби, використовувати це протягом принаймні кілька днів, щоб побачити результати, які ви шукаєте.

вітамін Е капсули

Вміст капсули вітаміну Е, також добре працювати для видалення міль і навіть лікувати моль шрамів і зазвичай живлять шкіру. Все, що вам потрібно зробити, це прокол капсули вітаміну Е, руб своє рідини на області дії, покрити її пов’язкою і залиште його на ніч. через кілька днів ефект буде видно.

багаті калієм дієти

Поряд з цим легко доступні засоби правового захисту будинку, багаті калієм дієта також допоможе процесу видалення моль. Він також не дозволить іншим молі з’являлися. Яблучний оцет є хорошим джерелом калію, як і різноманітні фрукти та овочі, включаючи гриби, квасоля, банани, помідори, авокадо і шпинат.

Перед застосуванням будь-якого з цих методів лікування, щоб позбутися від молі, переконайтеся, що ви зверніться до дерматолога один раз, і бути впевненим, що це насправді моль. Спалах раку шкіри також може мати мовляв, як зовнішній вигляд. Ви повинні бути особливо турбуватися, якщо ваш моль зміни кольору і зовнішнього вигляду, ви бачите нові з’являються швидше, і ви відчуваєте біль, свербіж і лущення.

У Вас є дозвіл на публікацію цієї статті без будь-яких змін, що так завжди в електронному вигляді, у пресі, в вашої електронної книги, або на своєму веб-сайті, безкоштовно, до тих пір, як автор по-лінії включені.