лазерні технології в області підтяжки шкіри

Є цілий ряд різних типів лазерних процедур по догляду за шкірою за допомогою якого ви можете видалити коричневі плями, зморшки, натягнутої шкіри і навіть кровоносні судини. Лазерні процедури по догляду за шкірою для захисту від старіння або омолодження шкіри стали одним з найпоширеніших процедур шкіру. Існують різні додатки для лазерного догляду за шкірою.

З такою великою просуванням в медичній науці жорсткість шкіри лазера тепер можна, але єдиний мінус в тому, що він менш ефективний, ніж інші методи жорсткості шкіри. Глибокий пілінг і шліфування дійсно допомагає в стягує шкіру небагато, бо відбувається стимуляція виробництва свіжого колагену в шкірі через глибоких шкірних травм. Жорсткість свіжого колагену, жорсткість буде шкіру. Після обробки абляціонний кірки, жорсткість проходить кілька місяців, але все ж це не так на належному рівні, як підтяжка обличчя.

Існують різні останньою і набагато ефективнішою підтяжки шкіри лікування. Є більш успішні шкіри жорсткості лікування, порівняно з лазерним лікуванням, які зроблені за допомогою радіочастотних або інфрачервоної енергії. Такі машини, як термаж ™, LuxIR Глибока ™, Refirme ™ і Titan ™ використовуються лише деякі з них.

Існує велике поліпшення в порівнянні з новим методам лазерної шліфовки. Розбиваючи або фракціонування лазер в ряд невеликих балок, області не лікувати, щоб прискорити загоєння процедури і, отже, ускладнення зустрічаються рідше. Дробові машини лазерного шліфування складається з Fraxel, Starlux 2940 and1540, DeepFX, ActiveFX, заявляю, ProFractional машин. Лазери не може бути використана для лікування млявість і провисання шиї, рук і живота. Всі ці частини вимагають високої енергії тепла, яке може бути дано тільки радіочастотної і інфрачервоної машин.

Раніше ербія і СО2 лазерної шліфуванням успішно зробив посилити в’яла шкіра. Однак, було давно загоєння і, отже, відновлення було дуже важко разом з розширеним пігментації гіпо-та почервоніння або втрату кольору після завершення процедури. У зв’язку з цим ці методи або методи більше не широко використовується.

Для проведення лазерної операції є самої верхньої важливо прийняти пропозицію від експерта. Треба взяти до відома, що не всі плати кваліфікованих дерматологів і пластичних хірургів не досконалі в лазерах. Хоча медична естетика або медсестра може працювати радіочастотного або інфрачервоного але лікар повинен розуміти технологію світла і лазерів, курує лікування.