зуби перекисом водню відбілювання

Пероксид водню є дуже хімічна речовина складається з водню і кисню. Це хімічна речовина широко використовується для відбілювання паперу і текстилю, і використовується в якості дезинфікуючого засобу в області медицини і в домашньому господарстві, а також є основним інгредієнтом, використовуваним, щоб відбілити зуби. Нормальна концентрація близько 3% і може доходити до 10%. У цілому, чим більше перекису, тим більше сила відбілювання.

Побічні ефекти

Оскільки перекис водню є такою високою реакційною здатністю хімічних двома найбільш поширеними побічними ефектами є рот і роздратування ясен і підвищену чутливість зубів до температурних змін, проте обидва явища носять тимчасовий характер. Перекис водню працює так добре, тому що він може легко проходити через емалі зубів і почати взаємодію з дентин і пульпу частини зуба. Дослідження показали, що це не збиток або вплив емаллю частина зуба і вважається безпечним ADA.

перекису карбаміду

Перекис водню і перекису карбаміду, не слід плутати, оскільки вони дуже відрізняються один від одного. Водень є набагато швидше взаємодії хімічних і має дуже короткий термін придатності. При змішуванні з киснем і слини, перекис водню розпадається дуже швидко призводить до коротких відбілювання зубів сесій. Перекису карбаміду був винайдений, щоб уповільнити процес розкладання, так що пероксид буде тривати довше і забезпечують відбілювання зубів більший ефект, а також мають більш тривалий термін зберігання.

те, що це не дає ефекту

Перекис водню не може змінити колір пломби, порцелянові зуби, керамічні зуби, золоті зуби або інших реставраційних матеріалів, тому що водень не може проникнути в поверхневі шари цих матеріалів. Однак він може добитися більш пористим зубної роботи, таких як цемент, і зубний амальгами, але ефект може бути негативним, роблячи їх більш м’якими або більше розчинними.