знати ваш тип шкіри і оптимізувати рутині догляду за шкірою

Вам потрібно знати ваш тип шкіри, щоб оптимізувати ваш рутині догляду за шкірою. З часом це допоможе вам заощадити гроші і отримати кращі результати. Ось кілька питань, які допоможуть вам правильно визначити тип шкіри у вас є.

Мийте обличчя вранці тільки за допомогою води і не використовують зволожуючий крем. Як ваше обличчя відчуваю до полудня?
• сухість і герметичність
• зручна
• трохи жирна через Т-зоні
• Жирна на більшій частині вашого обличчя?

Якого розміру ваші пори?
• Майже невидимий
• Кілька помітних
• більше в Т-зоні
• Великий

суха шкіра

До полудня, сухість шкіри, ймовірно, як і раніше відчувати себе сухо і, можливо, туго. Пори, як правило, майже непомітні. Текстуру шкіри дуже тонкий і шкіра схильна до почервоніння і лущення. Цей тип шкіри віків швидше, ніж інші типи шкіри.

нормальної шкіри

Ваше обличчя буде відчувати себе ні сухий, ні жирною до полудня. Пори виглядають дещо видно. Текстура гладка і шкіра зазвичай має гарний колір і еластичність. Це найменш проблематичним всіх типів шкіри.

комбінованої шкіри

Комбінована шкіра є саме це. Це буде трохи сухий і трохи жирна протягом 3 або 4 години вмивання. Ваші щоки буде відчувати суші, ніж лоб, ніс і підборіддя, широко відомий як Т-зоні. Пори зазвичай з’являються більше в Т-зоні, ніж вони є на щоках. Текстура трохи грубіше, ніж нормальна або суха шкіра.

жирна шкіра

До полудня вашому обличчі буде помітно жирна. Жирна шкіра має великі пори, які видно на все обличчя і має текстуру, що є досить грубим. Хоча ця шкіра може бути схильною пороку, однією з переваг є те, що це тип шкіри не морщить так швидко, як нормальної або сухої шкіри.

Визначивши свій тип шкіри ви будете краще розуміти, чому певний миючий засіб або зволожуючий крем може бути краще підходить для ваших конкретних потреб. Перш ніж витрачати гроші на косметику, задавати питання і вибирати продукти для вирішення проблем, що ваш тип шкіри представляє. Роблячи це, ви будете витрачати ваш косметичне доларів більше, мудро і побачите кращі результати від вашого режиму догляду за шкірою.