зволожуючий переваги і як зберегти шкіру зволоженою цілий рік

Використання зволожуючого Взимку це звичайне явище, але багато жінок уникають використання зволожувач в літа, а це дає відчуття липкості. Я теж зробили те ж саме під час мого навчання в коледжі, і я шкодую про це now.I не доведеться боротися з моєї шкіри, яка багато такого, що я робив раніше, якби я знав про застосування правильної вологості.

Наша шкіра потребує вологи цілий рік і влітку теж. Навіть якщо верхнього шару шкіра жирна в жаркий і вологий сезон у глибині душі наша шкіра стає сухою день від дня, якщо не правильно зволоженою. Потрібно зволожувати нижні шари шкіри і зрозуміти, яка їжа або зволожуючи її needs.Regular використання вологи надає гарний блиск нашої шкіри.

Нижче наведені деякі зволожуючі порада для всіх типів шкіри

* Купуйте хороший очищає молочко і очистити обличчя з ним два або три рази на день літом і дощовою season.In цьому сезоні наші сальні залози тихі активним і, отже, зробити нашу шкіру виглядати нудно. Якщо ми чистимо обличчя перед нанесенням зволожуючого це звичай робити ви відчуваєте, що жирна.

* Якщо у вас суха шкіра, то використовувати зволожуючий яка має молочну кислоту і альфа-гідро кислоти на основі зволожуючого крему.

* Якщо ви знайшли зволожуючий крем який має молоко, фрукти або сир в якості основного інгредієнта, то це буде корисно для вашої шкіри.

* Спробуйте подивитися на обличчя мити яка має Pro вітаміном В5 і вітаміном Е, так як це діє як антиоксидант і врятувати шкіру від пошкоджень.

* Наші губи теж потребують регулярного зволоження. Більшість з нас не розуміють цього, але наші губи отримати постраждалих найбільше, коли піддається НД Це відбувається тому, що вони не мають меланіну в них. Ті, хто мають коричневий або темні губи можуть застосовувати бальзам для губ якого гель на основі, де, як тих, хто має сухі губи губи вони можуть застосовуватися на нафтовій основі помада для губ.

Застосовуючи зволожуючий крем, щоб наші обличчя та губ ми можемо повільний процес старіння і виглядати набагато молодше. Насправді правильне застосування зволожуючого допомагає у видаленні темряві, пігментація і тонких ліній.