зберегти шкіру здоровою з хіральними по догляду за шкірою

Якщо ви хочете бути здоровим, є багато речей, які ви можете зробити, щоб добитися цього. Хороша вправа, гарне харчування, повноцінний відпочинок і позитивне ставлення до життя важливі практика для доброго здоров’я.

І якщо ви хочете, щоб світ бачив, як здорово ви, там, звичайно, багато способів, якими ви можете показати своє здоров’я для всього світу.

Найбільш очевидний спосіб, звичайно, шкіри.

Отже, як ми можемо зберегти нашу шкіру здоровою?

Один популярний, новий метод є використання космецевтіки. Це може звучати як дивне слово. За словами Роберта Шварц, доктор медичних наук, професор і завідувач дерматології в UMDNJ-Нова школа-Джерсі, медичної, «космецевтіка являють собою шлюб між косметики і фармацевтичних препаратів.”

Він зазначає, що, «як косметика, (вони) є місцевому застосуванні, але вони містять інгредієнти, які впливають на біологічну функцію шкіри”.

Вони не просто працювати над тим, вашій шкірі виглядати красивою, пороку безкоштовно і все таке. Швидше вони покращують зовнішній вигляд шкіри, поставивши здорових поживних речовин в шкірі. Або, іншими словами, космецевтіки шкіра виглядає здорово, тому що це здорово.

Якщо космецевтіки це нове слово для вас – і, можливо, нове поняття – то дозвольте мені додати ще один важливий термін, в цій дискусії про догляд за шкірою.

це хіральних технології.

Коли ви використовуєте натуральні інгредієнти для догляду за шкірою, ви все одно повинні переконатися, що ваша шкіра може використовувати те, що це бути “ФРС.

Хіральні технології просто процес очищення. Вона витягує найчистішому вигляді позитивних молекул і усуває негативні молекул (що може призвести до пошкоджень і роздратуванню) з натуральних інгредієнтів, які ви використовуєте. Таким чином, він забезпечує належне підходять на рецептори шкіри для ремонту і підтримки здорової шкіри з меншим роздратуванням.

Це, здається, одна з новітніх концепцій і практики для здорової шкіри і здорового догляду за шкірою.

Отже, як же хиральності (як його називають) не працюють?

Хіральні молекули точно так само в усіх відношеннях. Як ваші руки, вони ідеально підходять дзеркальними відображеннями один одного. Так що, в певному сенсі, вони повні протилежності! Як приклад можна амінокислот. Наше тіло використовує тільки ліві амінокислоти (ви помітите на вашому білковими складами слова, як L-проліну). Правшів з них там, у світі, але організм не може їх використовувати.

Отже, що ж це має відношення до догляду за шкірою?

Рецепторів організму всі хіральних. Вони, як рукавички, щоб відповідати тільки за правильним рукою. Таким чином, хороший продукт по догляду за шкірою повинні бути сформульовані в хіральні правильний шлях. Або, іншими словами, продукт буде правильною пригону на рецептори шкіри. Якщо продукт хіральні правильна, то будь-яке лікування шкіри, будь то професіонали чи будинку, забезпечить найефективнішу терапію для відновлення шкіри.

Хіральна технологія дозволяє виробляти продукт, який краще, ніж “природний” тому що вона відокремлює молекули, що дозволяє нам, щоб видалити небажані боку молекули і використовувати тільки бажаним.

Як я вже зазначив, хиральності відноситься до молекул, які відповідають “як рукавичка” з рецепторами шкіри. Але що станеться, якщо неправильно руками молекули використовується?

Хорошим прикладом цього є талідомід — наркотиків ранкової нудоти вагітним жінкам в кінці 50-х і початку 60-х. Фармацевтичної компанії знали про це хиральності наркотики, але не досліджували реальні наслідки. З одного боку, ранкова нудота була ліквідована, а з іншого боку, вона привела до жахливих побічних ефектів та серйозних вроджених дефектів. Якщо хіральних технологія була застосована ця була б усунена.

Але, хоча хіральних технології, звичайно, одна з новітніх концепцій у догляді за шкірою, сама технологія існує вже певний час.

Справді, Луї Пастер виявив його в 1848 році під час навчання винної кислоти з виноробства. Він знайшов двох винних кислот на точним дзеркальним інших наших рук.

Розчин цієї сполуки, отримані з живих (зокрема, винні опади) отримували хіральний ефект. Таємниця в тому, що винна кислоти, отриманої шляхом хімічного синтезу не було такого ефекту, хоча його елементний склад був той же. Він працював тільки з вітальні, органічних сполук.

Для молодого вченого (йому було всього близько 26 в той час) це перша демонстрація хіральних молекул було великим досягненням, але, звичайно, Пастер потім відправився на його більш відомих робіт в області біології / медицині.

Так що, якщо це дійсно не настільки нова, чому ми не чули про це раніше? Ну, в даний час хиральності є найбільш швидкозростаючим інвестицій фармацевтичних компаній. Так що ми обов’язково почуємо набагато більше про нього. Темні століття медичної науки приходять до кінця. Зараз ви почуєте більше про хіральних технології обробки.

Так, повертаючись до догляду за шкірою, якщо ми розуміємо, деякі основні принципи, це допоможе нам направляти наші потреби здоров’я шкіри.

Суть в тому, що існує два основних шари шкіри, епідермісу і дерми. Ці два шари, хоча окремі, працюють як єдина система. Епідермісом служить бар’єром на вулицю і повинні тримати від сонячного світла, комах, мікробів, тепла, холоду, бруду і газів. У той же час він повинен утримувати воду, кров, мінералів, вітамінів, гормонів і білків. Дерми повинна передбачати тіла регулювання тепла контролюючим випаровування поту і шкірного кровотоку. Шкіра повинна забезпечити систему, щоб заміна зовнішнього клітини Втрати і дерми повинна також служити в якості великої системи утилізації відходів багатьох токсичних речовин організму.

Хіральна технологія дозволяє на продукт, який краще, ніж “природний” тому що вона відокремлює молекули, що дозволяє нам, щоб видалити небажані боку молекули і використовувати тільки бажаним.

Хіральні правильні інгредієнти таким чином, мають можливість добитися видатних результатів. Вчені встановили, що хіральні правильної молекули визначити, як, або навіть якщо, конкретного інгредієнта буде ефективним. Таким чином, для того, щоб продукт, який буде найбільш ефективним, його інгредієнти повинні бути хіральні правильно. Тільки хіральні правильні інгредієнти можна відновити хіральна чистота і вирівнювання на молекулярному рівні, і, отже, на клітинному рівні. Хіральні правильна свіжих інгредієнтів доставляти поживні речовини глибоко в структуру клітини, поживні речовини, що ваша шкіра може не тільки визнати, але використання.

Хіральна технології, використовувані в розробці продуктів по догляду за шкірою забезпечує доставку інгредієнтів для шкірних рецепторів. Це означає, що поглинання поживних речовин не інгібується неправильної орієнтації активних інгредієнтів. Таке неправильне орієнтації, можна знайти в більшості продуктів по догляду за шкірою, не тільки роблять продукт неефективним, це часто є причиною подразнення та інших негативних побічних ефектів. Оскільки підвищене всмоктування належного інгредієнтів особливо важливо при роботі з людьми похилого віку, пошкодженої сонцем, акне і чутливої ​​шкіри, це має першорядне значення для пропонувати інгредієнтів у формі, яка легко засвоюється, визнані і використовувані шкірі для відновлення цілісності шкіри та імунної функції.