жорсткий жорсткої води на шкіру

Це може бути надзвичайно дратує, коли суха шкіра, здається, не хоче йти. Навіть більше дратує, коли ви не в змозі зрозуміти, чому. Ваша шкіра просто, здається, не в змозі утримувати вологу, навіть з кількістю пустощів ти з ним.

Ви ретельно мити, покласти на велику кількість зволожуючого, і до цих пір він відчуває себе щільний, виглядає листкове, і відмовляється бути м’якою. Так у чому ж справа? Чи є якийсь прихований фактор вам не вистачає?

Цілком імовірно, що ви є. Багато людей приймають свої звичайні душ, виконують свою звичайну рутину особи, використовуйте їх конкретної продукції, а також ніколи не розглядають одного, найбільшого, що вони постійно надягають шкіру.

Вашій воді.

Багато людей навіть не знають, яку воду вони мають. Треті навіть не знали, що у них є вода типу. Проте, більшість людей дійсно є вода типу, які вони могли б хотіти знати. У вашому випадку безперервної суха шкіра, ви напевне захочете дізнатися.

Є насправді два різних типи води; жорсткі і м’які. Якщо ви виявите, що ваша шкіра продовжує залишатися сухим навіть після всіх робіт ви покладете в неї, проблема може полягати в тому, що у вас жорстка вода, і це допомагає зберегти шкіру сухою.

Вода, яка вважається жорстко означає, що вода містить велику кількість кальцію, магнію і заліза родовищ. Якщо ви помітили, душ або ванна повільно, але постійно нарощування депозитів, таких як іржа, мильної піни, і вапно, ви, ймовірно, жорсткій воді.

Не тільки ви будете чищення ванни частіше і, можливо, справа з сабо у вашій труби, але ви також залишитеся з шкіри менш схильні бути м’якою.
Жорстка вода робить його більш важким для речовин, розчинитися в ньому ефективно, такі як мило. Коли ви піну (які ви можете також розуміємо, важко зробити), а потім змити, ви не можете видалити всі мило від вашої шкіри.

Це не зі своєї вини, а швидше нездатність вашої води, щоб змити всі мило від вашої шкіри. Мило, яке залишається на шкірі допомагає в висушуючи її, залишивши вас з листкове, свербіж шкіри. Залишилося мило може також допомогти в закупорку пір, даючи вам суху шкіру і кілька додаткових подразнень шкіри.

Оскільки обидва тверді відкладення води і очищають кошти залишаються на шкірі, він також може призвести до вашої шкіри, щоб стати більш роздратованою і сприйнятливі до пошкоджень, особливо коли мова йде про шкіру обличчя і крихкі кров’яні судини під ним. Жорстка вода може навіть призвести до вашої шкірі стати тонше і посилити шкірні захворювання, такі як розацеа.

Прання в жорсткій воді означає, що навіть з хорошими продуктами покликаний допомогти вашій суха шкіра, вам все одно доведеться боротися, щоб отримати вашу шкіру в умові ви хочете його бачити.
Якщо у вас є хороша вода, то ви можете легко отримати для пом’якшення води, щоб уникнути жорсткої воді.

М’яка вода означає, що є менше відкладень у воду, даючи вашому мило краще піноутворення владу і робить його набагато легше змити, звільняючи шкіру надлишкового милом після рушник і дає вам більше шансів на більш м’якою, більш зволожена шкіра.

Тим не менш, багато людей отримують воду через громадські кошти. Якщо ви робите, то, якщо ваша вода вже не м’яка, то ви можете мати великі проблеми в спробі отримати м’яку воду.

Так, ви не можете зробити занадто багато, щоб виправити вода, що виходить з ваших кранів якщо ви не хочете зробити вибір на користь чинить серйозний установка блоку пом’якшення води. Якщо ви не в змозі зробити це, вам доведеться навчитися жити з вашої жорсткої воді, використовуючи менше мила і приймати короткі душі, даючи вашому жорсткій воді менший доступ до вашої шкіри.

Ви могли купити воду використовувати для обличчя, щоб допомогти зберегти вашу шкіру від контакту з жорсткою водою, і продовжувати використовувати поточний шкірою.

Навіть якщо ви не в змозі нічого з цим вдіяти жорстка вода, принаймні, тепер ви можете мати душевний спокій, знаючи ваші вода була заключна частина головоломки в сухості шкіри.