дізнатися основні кроки у створенні трав’яні подушки і лаванди трав’яні подушки

Трав’яні подушки формою ароматерапії, що використовується для зняття головних болів і сприяти сну і відпочинку. Легко створити загальнозміцнюючу і заспокійливу трав’яні подушки, ви можете зробити це шляхом об’єднання смажені трав. Трав’яні подушки можуть бути поміщені під голову або стійкий поблизу в спальні. Вона також може бути використана для аромату кімнаті висить них. Вимоги у створенні трав’яного подушки колекції залишки тканини, якість сушених трав і навичок звичайно шиття. З іншого боку, лаванда трав’яні подушки пов’язані із заспокійливим і спокій. Трав’яні подушки лаванди допомагає у відновленні солодкі мрії і розслаблюючим.

Нижче наведені основні способи, як створити інноваційну і розслабляючий трав’яні подушки і трав’яні подушки лаванди.

кроки у створенні трав’яні подушки

Першим кроком у створенні трав’яні подушки, щоб вибрати правильний трав. Ви будете мати потребу в різноманітні високоякісні сухі трави. Деякі якості трави: розмарин, бузок, лаванда, шавлія, чебрець, м’ята, меліса, м’ята, пелюстки троянди, гвоздики і майорану. Для того, щоб просунути сон, спробувати об’єднати ці різні види трав.

Наступний крок, якщо сушені трави вже не у вигляді порошку, вам доведеться розтерти їх в кухонному комбайні. Об’єднати показники трави, які Ви обрали.

Інший крок нанесення адгезиву до суміші трав, таких як orrisroot або спрею ізопропілового спирту. Дайте йому висохнути, якщо вживати алкоголь. Клей допоможуть трави тримати їх аромат. Після цього зшити наволочку для трави від сильного бавовни. Sew трьох сторін, залишаючи четверту відкритим. Покладіть всередину суміші трав і відновлення залишилася осторонь. Ви може зажадати подвійний шити шви щоб переконатися, що вміст не поширюватися.

І останній крок у створенні трав’яні подушки для створення зовнішньої наволочкою з мережива, оксамиту, вишиті тканини, оббивні тканини або будь-які інші декоративні тканини. Ви можете зшити петлю стрічки, з одного боку, якщо ви хочете, щоб повісити вашу подушку.

кроки у створенні трав’яні подушки лаванди

Першим кроком у створенні трав’яні подушки лаванди є зібрати всі необхідні матеріали. Для того, щоб трав’яні подушки лаванди, вам необхідно бавовни або іншою начинкою матеріали, сушеної лаванди, тканина в структурі вибору, ножиці, голки і нитки.

Наступний крок полягає в складанні подушку. Покладіть тканину лицьовою сторони спільно. Pattern форму, яку ви хочете, щоб ваша подушка бути, вона може бути в круглої, коло або будь-який інший формі ви хотіли б мати. Прикріпіть матеріал колективно і Стіч більшу частину шляху по краях. Не забудьте залишити зазор, де ви можете наповнити подушку.

І останній крок, щоб повернути бічній матеріал прямо, а також ввести або покласти на бавовняних або Polyfill всередині. Покладіть в жменю сушеної лаванди, і шити отвором, закритим.