духи Подарунковий набір – парфуми для жінок – Чоловічі Парфуми

Духи були частиною нашого життя протягом десятиліть. Слово «Парфумер», була отримана з латинського слова “за fumum”, що означає крізь дим. У стародавні часи, мистецтво створення парфумів почалася в стародавній Месопотамії та Єгипті і потім її ще більше популяризував римлянами і персами.

Щоб зрозуміти, в загальних рисах, Духи являє собою суміш ароматних ефірних масел, ароматичних речовин, фіксаторів і розчинників, що використовуються, щоб дати приємний запах.

Існують різні види духів, доступних на ринку. Духи типи відображають концентрації ароматичних сполук в розчиннику, який генерує найдрібніші аромат. Найчастіше розчинника використовують етанол або суміш води і етанолу. Духи типів також залежать від різних джерел, так як всі вони значно відрізняються.

Інтенсивність і довговічність духів заснована на концентрації, інтенсивності та longetivity. Виходячи з цього, різні компанії духи розрахунку різних обсягів нафти в кожному духів.

Традиційно духи були розділені на наступні основні категорії:

1. одного квіткові
2. квітковий букет
3. бурштин
4. дерево
5. шкіра
6. шипрової
7. Fougere

Останнім часом ці старі категорії були переглянуті в сучасні категорій у зв’язку з великим розвитком технологій у створенні духів:

1. яскравим квітковим
2. зелений
3. океанічних / озону
4. цитрусовий / фруктовий
5. гурман

Тепер після того, знаючи види духів, доступних, давайте знати коротко про джерела ароматів:

Так як вік, рослини були використовувати для створення парфумів. Вони були розглядатися як джерела ефірних масел і ароматичних сполук, пару частин рослин та рослин, що використовуються в парфумерії є Помаранчеві листя, насіння коріандру, кори кориці, троянди, жасмину, яблуко, полуниця, вишня, листя лаванди, шавлія і т.д. .