допомогти очистити ваші прищі з цими Здорові поради дієти

Прищі загальний стан шкіри, що може вплинути на людей різного віку, проте, найчастіше зустрічається у підлітків. Є багато факторів, які викликають це ніяково і незручно стані. Багато медичні експерти сходяться на думці, що кількість гормональних змін, які молоді підлітки пройти через один з найбільших причин акне. Багато з цих гормональні зміни відбуваються в період статевого дозрівання, коли підлітки тіла починають розвиватися.

Вугрі відбувається, коли пори шкіри забиваються і інфікованих. Пори шкіри блокуються коли сальні залози, які лежать під шкірою продукції і над велика кількість речовин, званих шкірного сала і кератину. Так як ці дві речовини накопичуватися і укріпляти вони збільшують ризик зараження. Як тиск зростає навколо шкури пори область стає запаленої і червоні виразки з’являються на поверхні шкіри.

Так само як і гормональні зміни в організмі дієти ви їсте, може також збільшити ризик зараження акне. Наприклад, дієта з високим вмістом насичених жирів і оброблені харчові продукти, звичайно, не допомогти в проясненні пори шкіри. Крім того, якщо є дієта, яка є недостатньою в деяких основних вітамінів, то це може також зробити стан акне гірше. Відсутність вітамінів, таких як вітамін А може зменшити здатність організму боротися з інфекціями.

Однак при зміні дієти ви можете допомогти прояснити акне. Здорова дієта, яка багата поживними речовинами, необхідними вітамінами і мінералами збільшить вашу здатність зменшити негативні наслідки гормональні зміни у вашому тілі. Здорова дієта також допоможе вам боротися з інфекціями шкіри ефективніше.

Ключ вітамінами, які допомагають очистити ваші прищі є вітамін А і групи В, вітамін С і Е. З точки зору мінералів, цинку і ніацину є хороші якості очищення шкіри. За допомогу в розширенні використання процесу загоєння вітамін Е.

Під час їжі здорової збалансованої дієти, яка включає в себе необхідні поживні речовини, ви також повинні придбати хороші звички очищення. Ви збільшить ризик зараження, якщо не мити руки і обличчя на регулярній основі.

У вашому раціоні їсти побільше свіжих органічних фруктів і овочів. Пийте багато води кожен день, так як це допоможе для очищення і детоксикації шкіри. Введення продуктів з високим вмістом сірки, як вони можуть допомогти стані. Вони включають в себе такі продукти, як яйця, цибуля і часник. Дієта підлітка сумно за те, що високо в фаст-фудом і цукор. Якщо ви страждаєте від акне краще різко знизити споживання або вирізати ці продукти повністю.

Якщо у вас є будь-які харчові алергії або страждає від захворювання, то проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж ви змінити свій раціон харчування.