гелеві нігті – отримати останню вибір кольорових гелів УФ

Гелеві нігті є одними з найбільш популярних ідей нігтів благоустрою. Переважно, ніж акрилові через їх природний зовнішній вигляд і клієнти, і манікюру, гелеві нігті тут залишитися. Вони легко наносяться, швидко вилікувати під УФ світлом і може бути застосований у вигляді накладення розширення на поради навіть висічене на цвяхи для додаткової довжини.

Гель, як правило, прозорі, рожеві або білі, щоб імітувати природний колір нігтів. Блиск і обробка на додаток, зазвичай позбавляє від необхідності використовувати лак для нігтів. Однак, якщо ви віддаєте перевагу кольорові нігті напоказ свій гарний манікюр і педикюр, кращий спосіб зробити це було б з кольоровими гелями УФ, які доступні в широкому діапазоні кольорів, щоб задовольнити сезону, настрою або ваш наряд. Вони також довше, ніж в аптеці лак для нігтів.

Досвідчених технологій нігтів буде спочатку підготувати ваші нігті і отримати їх в потрібну форму і довжину. Тонкий шар кольорової гель за своїм вибором потім застосовується від кутикули до кінчика нігтя, використовуючи правильні щітка гелю. Використовуючи велику кисть буде сприяти поширенню гель швидше і краще. Гвоздь потім отверждают під УФ-світлом протягом 2-3 хвилин або відповідно до рекомендацій виробника. Липкий Додатково видаляють за допомогою видалення або стиранням рішення.

Якщо ви бажаєте інтенсивний колір, ви завжди можете застосовувати 2-3 шари гелю і лікування. Готово, застосовуючи верхній шар, щоб запечатати в блиск і щоб гель від лущення або зазубрин. Все зроблено правильно, ваші клієнти завжди будуть просити у вас кольорових гелів УФ і забуде лаку для нігтів.

У цьому сезоні ви можете запастися кольоровими гелями, як Карміне, смарагд, червоний помідор і піти з вашого одягу. Ці кольори додадуть тепла в зимовий холод. Ви також можете вибрати блиск, металевих і срібних кольорових гелів для партії тварин у вас. Це додасть такого необхідного блиску і глем для найпростіших вбрання. Ви також можете йти в перлинних, чистий або пастельних відтінків гелю для більш скромний вигляд. Якщо ви підліток, ви можете піти на сміливі спортивні неонові гелі, щоб отримати це увагу і відповідають фанкі одягу. Незалежно від вашого типу особистості, ви знайдете свій матч у кольорових гелів УФ.

Як цвях професійно, ви також помітите, більш широке визнання серед ваших клієнтів кольоровими гелями, коли вони виявляють чудові якості в них. Ці гелі вимагають такого ж обслуговування як звичайні гелеві нігті і може бути легко наноситься і віддаляється. Ви просто повинні переконатися, що гель добре перемішують з допомогою шпателя перед застосуванням. Це дозволяє поширювати кольору краще і рівномірно.

Не відмовляйте собі в кольорових гелів УФ одного разу, і ви, звичайно, використовувати їх знову і знову.