ваш зволожуючий крем для тіла дійсно ефективним

Ви можете не погоджуватися, але вислухайте мене на цей. Якщо ви берете будь загальний зволожуючий крем для тіла шанси високі воно буде насправді зробити вашу шкіру ще сухіше, ніж раніше. Яким чином? Давайте з’ясуємо.

Факт – більшість виробників косметики використовуйте мінеральне масло в якості зволожуючого агента в їх зволожуючий крем для тіла. Деякі з них навіть доходять до ступеня виклику цього масло натуральне масло, і їх крем натуральний крем.

Щоб покласти речі прямо – мінеральне масло не натуральне масло. Це побічний продукт перегонки бензину і не зустрічається в природі, як це. Це масло при використанні в крем, робить шкіру залежить від самого себе. Потім повільно виснажує природної вологості шкіри і в кінцевому рахунку покидає її ще суші, ніж раніше.

Крім нафтопродуктів, ці креми містять багато інших шкідливих хімічних інгредієнтів. Самий верхній з яких є парабени. Парабени ефективної консерванти, використовувані для збільшення терміну зберігання кремів. Вони також відомі канцерогенів і може виявитися дуже небезпечно для вашого здоров’я.

Використання такого крему найгірше, що ви можете зробити, щоб зволожити шкіру.

Набагато безпечніше і ефективною альтернативою є використання природних речовин, щоб зволожити шкіру.

Подивіться на натуральні інгредієнти, як Манука Мед у вашому зволожуючий крем для тіла. Цей мед зволожує шкіру ефективно і також має сильне анти старіння ефект. Він також є потужним антиоксидантом і захищає шкіру від пошкоджень, викликаних вільними радикалами.

Maracuja це спеціальний екстракт бразильської маракуї. Це природний пом’якшувальну, який структурно дуже близька до структури нашої шкіри. Живить і зволожує шкіру глибоко і дає йому м’якою і бархатистою.

Бабассу це світло, натуральний віск, отриманих з бабассу долоні знайдені в Бразилії. Він утворює тонкий, невидимий бар’єр на шкірі і утримує вологу всередині захищена від зовнішніх сил природи. Це добре і для жирної і сухої шкіри і підтримує баланс вологи в шкірі.

Не треба плекати ілюзій з цього приводу. Використання невідповідного крему може принести більше шкоди, ніж користі для вашої шкіри. Щоб дізнатися про більш корисних речовин, що зволожуючий крем для тіла повинна мати, відвідати мій сайт сьогодні.