боротися з вільними радикалами, які атакують краси вашої шкіри

Коли пошкодження клітин відбувається, це може призвести до шкіри, яка виглядає старше, ніж вона є. Але пошкодження клітин також може викликати багато проблем для організму, коли вільні радикали атакують клітини вашого тіла як усередину, так і назовні.

При пошкодженні клітин вільними радикалами, починається реакція в мембрані клітини. Ця реакція може привести вас до розвитку деяких захворювань – і в деяких випадках може привести до діагностики раку.

Потужність, щоб зупинити реакцію в клітинах вільні радикали, починається з використання антиоксидантів. Антиоксиданти працюють як знаки зупинки в організмі. Сила антиоксиданти можуть захистити ваше тіло на внутрішній, так що ви будете мати гладку, м’яку шкіру на зовнішній стороні.

Антиоксиданти зробити це, робити вільні радикали неефективні в їх прагненні завдати шкоди вашому тілу. Ви знайдете антиоксиданти вітаміни – особливо на вітамін Е. Не тільки це може вітаміну захистити вашу шкіру, але він також може працювати, щоб відшкодувати матеріальний збиток, що вже було зроблено. Це жиророзчинний вітамін, і можуть бути знайдені в багатьох різних продуктів.

Ви можете отримати корисні дози вітаміну Е при вживанні в їжу горіхів. Деякі з горіхів з високим вмістом цього вітаміну є арахіс, мигдаль і фундук. Насіння також є гарним джерелом їжі, щоб дати вам захист і цілюща сила вітаміну Е.

Подивіться на насіння, як насіння соняшнику та насіння гарбуза. Рослинні масла також мають багато вітаміну Е – але тільки певні масла, такі як оливкове масло. Соєві боби і маслини є великі продукти, які додаватимуть вітамін Е, щоб ваш обід або вечерю рецепти.

У рослинному сім’ї, зелень, як шпинат і брокколі може допомогти вам додати більше цього важливого вітаміну, щоб ваші страви. Маючи шматочок або два помідори на бутерброд додає вітамін Е, і так само додати деякі червоний перець скибочками.

Пластівці для сніданку може допомогти вам збільшити вітамін Е у вашому раціоні. Подивіться, як на зернові пластівці висівок, мульти-зерно або вівсяні каші. Зародків пшениці з високим вмістом вітаміну Е і може бути додана до рецептів навіть без зміни смаку рецепта. Це також їжа, яка не втрачає своїх антиоксидантних властивостей, коли він нагрівається.

Є також вигоди від пити напої, які містять багато вітаміну Е і один з тих напоїв є зелений чай. Зелений чай допомагає боротися з радикалами, які можуть викликати пухлини рости в межах тіла.

Мало того, що зелений чай добре для вас, щоб пити, але це задоволення для вашої шкіри, теж. Використання зеленого чаю в якості маски для обличчя надає шкірі користь антиоксидантів, які може відремонтувати пошкоджені шкіру.