Як виглядати молодше

Більшість людей, в глибині душі, ймовірно, хотіли б, щоб зменшити ознаки передчасного старіння, але не може дозволити собі безперервно продовжують купувати дорогі, а іноді сумнівно, ефективний анти старіння кремів і лосьйонів. Проте, знаючи, як виглядати молодше без ботокса, хірургії або дорогих продуктів проти старіння набагато простіше, ніж багато хто думає. Ранні ознаки старіння часто мають великий вплив на впевненість у собі людина. Поява “гусячих лапок” навколо очей і тонких ліній на лобі може бути особливо набридливим багато жінок і зробити вас виглядати старше, ніж ви. Ознак старіння залежить від комбінації середовище, спосіб життя і спадковість факторів. Хоча ми не можемо повернути час назад, з потрібною інформацією, можна знати, як виглядати молодше і уповільнити процес старіння.

Ось декілька порад про те, як зробити шкіру виглядати молодше:

* Пийте багато води

Вода дуже важлива, оскільки вона зволожує шкіру і очищає системи, тим самим роблячи вашу шкіру виглядати молодше. Настійно рекомендується випивати до 8 до 10 склянок очищеної води в день.

* Їжте правильних видів продовольства

Їжте їжу, яка має омолоджуючі властивості, такі як горіхи Бразилії, овес, природних органічних йогурт, ягоди асаї, шпинат, зелений чай, морква, сині ягоди, лосось, оливкова олія, чорний шоколад, авокадо, і хліб з цілісного зерна, і це лише деякі з них. Також є їжу, яка багата омега-3 жирних кислот, таких як риба також зробить вашу шкіру виглядати молодше.

* Висипатися і уникати стресів

Стрес Давно відомо, викликають передчасне старіння шкіри. Так, спробуйте як можна більше, щоб уникнути стресових ситуацій. Також переконайтеся, що ви отримуєте достатньо відпочинку і сну. Жінки повинні спати не менше семи годин, і чоловіки повинні спати близько восьми годин на добу. Дослідження показують, що сон є дуже гарної шкіри омолоджуючий засіб.

* Кинути палити

Куріння дуже шкідливо для вашого здоров’я, а не тільки до серця, а й до шкіри. Інгредієнтів, присутніх в сигаретах було показано, що причиною передчасних зморшок і тонких ліній. Ви помітили, що люди, які курять, як правило, більш хворими старіння шкіри в порівнянні з тими, хто не палить? Так що якщо ви шукаєте, як зробити шкіру виглядати молодше, то у вас є, щоб кинути палити.

* Використовуйте тільки перевірені природні анти-старіння по догляду за шкірою

Є багато анти-старіння по догляду за шкірою на ринку сьогодні стверджують, що зробить людей виглядати молодше. Правда в тому, що не тільки більшість з цих продуктів не в змозі зробити те, що вони стверджують, що робити, а деякі з них навіть містять хімічні речовини, які шкідливі для вашої шкіри.

* Піду гуляти

Професор кінезіології повідомляє, що ходьба протягом 30 хвилин, 5 днів на тиждень зробить стінках артерій, гнучкою та функціональної, пілінг 10 років від вашої зовнішності.

* Не використовуйте основу, яка легше, то ваш колір шкіри. Ви будете виглядати блідими, розмитими і нездоровою.

* Не наносіть макіяж занадто важким, тому як шкіра століття вона починає втрачати свою пружність. Великої застосовувати макіяж ковзає в і підкреслювати лінії і борозни.

* Боротьба окислювачів.

Вибір живильної дієти, яка включає в себе антиоксиданти як овочі, фрукти, чай і т.д. буде йти довгий шлях, щоб зробити вас виглядати молодше і свіже.

* Зменшіть його до мінімуму-стресових ситуаціях.

Найбільший коефіцієнт старіння в нашому житті є стрес, тому великий інтерес для її зниження. Найшвидший спосіб зменшити стрес є медитація і досить багато часу. Безпосереднім результатом є те, що вам виглядати молодше і відчувати себе краще.