Часті питання про підтяжка живота

Маючи сексуальне тіло часто синонімом менше талії і плоскі животи. Сьогодні багато жінок зацікавлені в отриманні підтяжка живота або абдомінопластика. Тим не менш, медичні працівники засипали питаннями, які повинні миттєві відповіді. Якщо ви обмірковуєте про цю хірургічної процедури, от загальні часто задають питання, які ви повинні знати.

Питання: Ви Кандидат Підтяжка живота?

Не кожен може пройти цю процедуру. Крім того, що інвазивні, він також включає в себе витрати. Хорошим кандидатом є той, з ослабленою або сипучого шкіру живота, що пов’язано з втратою ваги і вагітності. Він також вимагає, щоб існуючі ваги досить близька до стандартної або ідеальна вага залежить від вашого віку і тіла побудовані.

Питання: Як ви обираєте найкращий хірург?

Вам доведеться вибрати досвідченого хірурга живота. Переконайтеся, що ви перевіряєте двічі Радою сертифікацію. Просто уважно подивитися на фотографії, зроблені від попередніх клієнтів, ви будете знати більше про свою роботу. Ви можете почати свій пошук в Інтернеті. Це досить легко провести перевірку в ці дні за допомогою інтернету.

Питання: Чи означає підтяжка живота мають різні типи?

Оскільки потреби пацієнтів відрізняються, існують також різні види абдоминопластики процедур. Це включає в себе наступне – ендоскопічна абдомінопластика, традиційна процедура, міні-підтяжка живота, підтяжка живота розширена, і окружного абдомінопластика. Всі ці процедури включають видалення шкіри і м’язів посилювання, за винятком ендоскопічної. Важливо, що ви говорите з хірургом, щоб дізнатися кращий варіант, який відповідає вашим потребам та бюджету.

Питання: Скільки коштує підтяжка живота витрати?

Це один з найбільш поширених питань, що стосуються абдомінопластика. Вартість може змінюватись в залежності від типу процедури виконуються і ваше місце розташування. У більшості випадків, ви будете витрачати $ 3000 до $ 10000 за одну хірургічну процедуру. Консультація важливо, щоб хірург тепер можуть розрахувати витрати.

Питання: Скільки Підготовка це потрібно?

Після консультації ви повинні розкривати все, щоб ваш хірург, як добавки ви приймаєте або ліки, вашу історію хвороби, та іншу відповідну інформацію. За два тижні до операції, у вас є, щоб кинути палити і не використовувати будь-які ліки. Необхідно достатню кількість відпочинку. Будьте впевнені, щоб їсти здорову їжу в потрібний час і кількість, і регулярні фізичні вправи.

Q: Скільки часу потрібно для того, щоб оговтатися від хірургії?

Оскільки операція призведе до дискомфорту і болю, ви повинні бути ніжні з вашими рухами. Зливний буде прикріплений до вашої животик, щоб позбутися від зайвої рідини. Через тиждень ви можете працювати знову. Тим не менш, стібки будуть вилучені протягом двох тижнів. Для запобігання утворення тромбів і набряк, вам доведеться виконувати плавні вправи, як ходьба.

Питання: Чи є ризик?

Як правило, абдомінопластика є безпечною процедурою. Хворий повинен дотримуватися належний догляд в усі часи. Є дуже мало випадків ускладнень в процесі загоєння, як інфекцію і згустки крові.

Ось деякі з часто задаються, про живіт, що ви повинні знати. Отже, ви все ще зацікавлені, щоб пройти таку процедуру в ім’я краси?