Пересадка волосся

До останніх досягнень хірургії трансплантації волосся не був у змозі дати кращий косметичний результат, який був відповідальний за це неприйнятним серед більшості людей. Пацієнти залишилися непривабливі рубці, що і стало причиною для того, щоб бути косметично неповноцінним. Проблема в тому, тому що трансплантація була зроблена за допомогою пуансона 4 мм, тому волосся в середині цих величезних трансплантатів показала тенденцію припиняти зростає через нестачу кисню.

Через ці “непривабливим результатів» хірурги в даний час використовують менші вид трансплантатів, які зібрані з тканини, які виводяться у вигляді смуг від донора і розташовані на задній частині голови. Процес збирання цих донорів смуг здійснюється хірургічні скальпелі, а не з використанням штампу. Колись у 1990-х роках, хірурги повністю скидали удар на користь ножа.

Ще одне покращення в галузі трансплантації волосся прийшли під час введення фолікулярної Відділення трансплантації, більш відомий як FUT, в 1995 році. У цьому процесі відновлення волосся здійснюється за допомогою природних фолікулярних на волосистій частині голови пацієнта, які зазвичай володіють 3:59 волосків. Донорської тканини збирають шляхом використання одного, а не кількох, смуги, що приходять із задньої частини голови. Більше того, ці окремі фолікулярних потім розчленований з цієї смуги. Якщо все зроблено правильно, цей процес FUT дозволяє хірургові створити косметично прийнятні результати.

Існує ще один метод називається фолікулярної витяжку. Але більшість хірургів, через його неефективність і трудомісткість, відхилив цей метод. Цей метод в основному видаленню фолікулярної блок людини від голови без використання звичайного розрізу. І хоча ця Видобуток фолікулярні одиниці може здатися більш привабливим для пацієнта, все ще існують деякі недоліки, щоб шукати і навіть більшість хірургів є селективними щодо його використання, тому що це в значній мірі трудомісткою. У нормальній пересадки, то вам потрібно усунути від 1000 до 1500 графтов протягом трьох годин, але ви не можете отримати, що багато волосся протягом п’яти або шести годин, тому пацієнти повинні повернутися багато разів.

Ще одним недоліком цього типу є те, що вона не може запропонувати стільки донорські волосся також трансплантацію фолікулярної одиниці, так як останній тільки видаляє волосяних фолікулів. Тим не менш, цей процес може забезпечити природний результат. Більшість хірургів будуть стягувати з вас більше грошей за Фолікулярна витяжки в порівнянні зі стандартною трансплантації, тому що це вимагає додаткового часу та персоналу. Незважаючи на вартість, пацієнти попередили, щоб бути дуже обережним у виборі хірурга, враховуючи, що операція вимагає додаткових технічних навичок.

Так що тепер, ви не повинні думати двічі, коли ви хочете мати пересадку волосся, тому що це гарантує, що ви не будете мати ніяких потворних шрамів після процедури. Тільки будьте обережні, коли ви обираєте хірурга і шукати фахівців, а не більш дешеві варіанти. При трансплантації волосся можна відновити стару людину, і це може допомогти відновити сили ваші довіру і повагу, що ви колись були. Вам не потрібно буде приховувати свою голову за шапки і перуки так як через волосся хірургії; ви отримаєте ваші волосся ще раз, як якщо б він ніколи не був втрачений.