Органічна косметика захоплений рослинами

“Органічні” стала модним словом косметичний нарівні з “всі природні”. Споживачі завалені органічних претензій на всяких продуктів, і з частими історій середовища, навколишнього потенційні ризики для здоров’я і невідомих небудь віддалено синтетичні, цікавість для органічних продуктів знаходиться на небувало високого рівня зі збутом продукції стрімко зростає. Знаменитості та косметичних компаній запускають по догляду за шкірою мічених органічних швидше, ніж ви можете сказати: “але чи дійсно це добре для моєї шкіри?”!

Органічно кажучи, що означає термін «органічний» означає в світі косметики, але в основному для догляду за шкірою? Огидно, це дійсно не означає нічого, тому що немає ніякої згуртованої визначення, а також різних організацій / підприємств з’явилися намагається стати джерелом або схвалення, за певну плату, звичайно. Існує також битва органічних ліній з кожним говорив їх є реальна справа і все інше, якщо fibbing. Чи варто дивуватися, що багато споживачів пошуках справжньої органічні продукти в повному подиві? Тому в основному ви можете зателефонувати в продукті органічних і є насправді нікого, щоб зупинити вас незалежно від того, в ньому міститься.

Найчастіше термін “органічний” або “все натуральне” увічнює міф, що синтетичні інгредієнти автоматично поганий і натуральні інгредієнти автоматично добре. Тепер здається, що тільки з натуральних інгредієнтів хороші і навіть натуральні інгредієнти зараз погано, якщо вони не отримують органічно. Змусити людей чогось боїшся, будь це окремий інгредієнт або EN цілої категорії інгредієнтів, є частиною того, як натуральні й органічні продукти продаються.

Правда більш складним. Споживачі підстеріг етикетки, довіряючи (хоча і сліпо) той, який вони вибрали правильний бренд. Насправді те, що закінчується відбувається частіше тоді не просто обмін однієї маркетингової схемою (тобто традиційних косметичних компаній), в одному з нових продуктів позначені органічних рослин.

Як ви виходити на вулицю в магазин за великий догляду за шкірою рутини, думаючи, що здорові звучать етикетки прилад вживає всі турботи про вашу шкіру, деяке раціональне розгляд і озброївшись фактів, пов’язаних з органічними продуктами найкращий баланс для вашого бюджету і шкіри.

органічних продуктів харчування у ставленні до косметиці

З жовтня 2002 року, у відповідності з Міністерством сільського господарства США (USDA), національні правила були на книгах, які визначають точні стандарти для визначення того, що саме мається на увазі, коли їжа (Не косметика) називається “органічної”, будь він вирощується в Сполучені Штати або імпортувати з інших країн. Як наголошується на веб-сайті Міністерства сільського господарства США, «Органічна їжа виробляється фермерами, які підкреслюють використання поновлюваних ресурсів і збереження грунту і води для підвищення якості навколишнього середовища для майбутніх поколінь. Органічне м’ясо, птиця, яйця і молочні продукти отримані з тварин, які не дають антибіотиків або гормонів росту. Органічні продукти вироблені без використання самих звичайних пестицидів, добрив зроблені з синтетичними компонентами або осаду стічних вод, біоінженерія, або іонізуючим випромінюванням. Перш ніж продукт може бути маркований «органічний», затвердженої урядом сертифікації перевіряє ферми, де вирощують їжу, щоб переконатися, фермер дотримуватися всіх правил, необхідні для задоволення USDA органічним стандартам. Компаній, які обробляють або обробки органічних продуктів харчування, перш ніж він потрапляє на ваш місцевий супермаркет чи ресторан повинні бути сертифіковані, теж. ”

Яке відношення все це має відношення до косметики? Багато споживачів вже притягатися до будь косметичної яка стверджує, що природно, незалежно від того, як фіктивні претензії. Щоб зробити свою продукцію виділитися з інших, косметичні компанії починають використовувати термін «органічний» на етикетках продуктів. Але, як Consumer Reports (серпень 2003 р., стор 61) заявив: “За відсутності слухання або громадського обговорення, Міністерство сільського господарства США розширила свої правила щодо маркування органічної косметиці. Є в даний час шампуні і лосьйони для тіла позначені 70% органічних заснована на тому, що їх основним інгредієнтом є … вода, в якій щось органічне, таких як органічні листя лаванди, змоченою “.

Тім Kapsner, старший науковий співробітник Aveda, зробив характерний момент, заявивши, що “за відсутності справжнього галузевого стандарту, компанії подали заявки Міністерства сільського господарства США органічних продуктів харчування стандарту для краси та засоби особистої гігієни інгредієнтів та продуктів, але стандартами міністерства сільського господарства США їжа ніколи не були призначені для цієї галузі, і її суворі правила обмеження різних типів «зеленої хімії» і створюють серйозні проблеми для тих, хто шукає для створення сертифікованих органічних продуктів “.

Примітка: Для отримання детальнішої інформації про USDA стандартами органічного, відвідайте веб-сайт на www.ams.usda.gov / NOP або зателефонувати до Національної органічної програми по телефону (202) 720-3252.

зеленої хімії визначені

Як вже згадувалося вище в цитаті з аптеки Aveda, зелена хімія, як правило, описується як “проектування хімічних продуктів і процесів, які зменшують або усувають використанням або утворенням небезпечних речовин. Зелена хімія застосовується протягом усього життєвого циклу, включаючи проектування, виробництво і використання хімічного продукту ». (Джерело: www.epa.gov/gcc/) /). Також відомий як зелена хімія, цілі тих, хто використовує цей метод для виробництва продукції включають в себе скорочення відходів, енергії і усунення негативного впливу на навколишнє середовище. Це рух, який має всі правильні цілі на увазі, в тому числі роботи з усіма типами постачальників сировини і матеріалів для того, щоб інгредієнти які вони розробляють, як “зелені”, як це можливо. Це включає в себе небезпечні хімічні речовини (думаю, відбілювачі, аміак, дезінфікуючі засоби, консерванти), які зеленої хімії не перешкоджає, а скоріше шукає шляхи, щоб зробити ці необхідні ще небезпечних хімічних речовин менш небезпечними.

Майте на увазі, що більшість небезпечних хімічних речовин представляють мінімальну небезпеку для нас і навколишнього середовища при їх використанні за призначенням і утилізувати. Зелена хімія, заснована не тільки на натуральних компонентах, але цей вид продукції формулювання набагато більш реалістичним і закінчує тим, що більш корисно для шкіри, спираючись на краще з обох світів (природи і науки). Зелена хімія прихильники прагнуть використовувати стільки природних / стійкого інгредієнт джерел, як можливо, але як і будь-яка косметика хімік скаже вам, що це неможливо зробити 100% натуральний продукт, який може успішно боротися з прищами, знебарвлення шкіри, дії сонця, захист від сонця, або інші проблеми шкіри. Наприклад, принаймні, синтетичні консерванти, необхідні для контролю росту бактерій і потенційно шкідливих мікробів навіть у продуктах складається з натуральних інгредієнтів. Природні консерванти просто не вистачає ефективності, формулярної сумісність чи економічної ефективності потрібна для забезпечення безпеки, надійно збереглися продукти (Джерело: Консерванти для косметики, друге видання, Allured видавництво, Девід С. Штейнберг).

Робота зі сприяння концепції і практика зеленої хімії була частиною порядку денного з охорони навколишнього середовища з початку 1990-х років. Ви можете очікувати, щоб побачити більше прикладів і формули винаходу зеленої хімії стає більш поширеними і велику частину цього прогресу продиктовано споживчим попитом на безпечні продукти.

органічного ринку: на всіх парах (дистиляції) вперед!

Прогноз на продовження сильних продажів продукти помічені як органічні не що інше, як надійні. Як категорія, органічних (і природного) продукції оцінюється в $ 7,3 млрд.. У 2005-2007 було 53%-ве збільшення органічних запускає продукт, у тому числі багато нових брендів, що входять у відомий роздрібної торгівлі, таких як Wal-Mart, Walgreens, і Target. Компанії великі і малі стрибають на органічних перемогла, чиї колеса і палива (тобто вмістом), імовірно, складається з органічних матеріалів.

Як і слід було очікувати, принаймні тих з вас, хто читав мої огляди й дослідження протягом багатьох років, проблема в тому, що майже всі без винятку формули не як органічне, як вони зроблені, щоб бути і зловживання дратує, шкіра шкідливих для інгредієнтів є скоріше правилом, ніж винятком. Додайте до цього рутинної включенням численних синтетичних інгредієнтів в багатьох продуктах помилково позначені як «органічні» і споживачів ставлять перед собою на помилкові твердження, і марні, потенційно небезпечні для догляду за шкірою рутини.

Перевірте ярлики до Істини

Це займе всього побіжний погляд на список інгредієнтів на косметичні помітити, що є багато слів, які не мають ніякого відношення ні до чого нагадують рослини, набагато менше рослина, яка може бути позначений як “органічне”. Багато синтетичні інгредієнти знайдені у виробах з косметики лінії, які хваляться своїми всі “природні” і зараз “органічні” змісту, навіть ті, які послідували відповідні канали, щоб бути сертифіковані органічні. Незважаючи на це невідповідність, надії і бажання “здоровіше звучний” продуктів буде емоційний тяжіння для багатьох споживачів, особливо жінки покупки для себе і своєї сім’ї. Додати зняти органічні продукти сприймаються як більш екологічно чистих і вони стають ще більш важко встояти.

Все стає ще більш заплутаною, якщо врахувати, що самий «природний» лінії косметики продаються в супермаркетах, які наочно демонструють органічну продукцію та продукти харчування. Коли спеціальності продуктових магазинах продають продукти, які строго регламентовані органічної маркування, багато клієнтів не помітять, що продукти в іншу половину в магазин, де продають косметику, спираються на такі норми, незважаючи на схожі маркування.

органічні тільки за назвою?

Можливо, Ви здивуєтеся, дізнавшись, що станом на кінець 2008 року, до цих пір немає FDA затверджених стандартів для задоволення для маркування косметичних продуктах як органічні. Те ж саме вірно в Канаді, за винятком провінції Квебек. Ще один елемент, який ускладнює це питання є той факт, що, хоча багато косметики насправді містять органічні інгредієнти, це рідкісний випадок, що вся формула є органічним. Чому? Існують різні причини, але в основному це тому, що ряд синтетичні інгредієнти, такі як консерванти, є важливими компонентами багатьох косметичних формул (немає натуральні консерванти, які можуть тримати всі мікроби, такі як грибок, цвіль, і бактерії в страху). Вони там з однієї причини: органічні інгредієнти не є стабільними і погіршуватиметься і без них. Крім того, на відміну від органічних продуктів харчування, певну кількість синтетичних інгредієнтів, необхідних у косметиці, щоб допомогти зберегти інгредієнти змішували разом, стабільної, застосовувати плавно на шкірі, і виглядає привабливим. Що хорошого в органічній або всі природні догляду за шкірою продукт, якщо це непривабливо, щоб використовувати на щоденній основі?

Це також допомагає пам’ятати, що ви не можете покласти авокадо (або будь-який інший продукт харчування) на вашому обличчі «годувати» шкіру. Природний або органічних не означає краще догляду за шкірою. Blueberry або виноградного соку не роблять для великого догляду за шкірою, не боротиметься з акне, не матиме справу з шкірі плями і не захистить від сонця. Плюс те, що потрібно, щоб отримати рослина із землі і обробці для видалення комах і бруду, і отримати їх у ваш продукт, стабілізувалися і готові для упаковки, і в кінцевому підсумку готові для Вас, щоб використовувати його не самий природний процес у світі.

Щоб зробити довгу історію короткою, ці фактори допомагають пояснити, чому, до прийнятних стандартів не на місці, будь-які косметичні можете спорту органічних етикетки без необхідності доводити претензії і багато косметичні компанії роблять саме це. Пам’ятайте, що більшість кремів, лосьйонів, гелів, сироваток, тонери, шампуні, кондиціонери,, миючі засоби, близько 60% до 90% води, яка робить практично будь-який продукт чинним ліберальні режими регулювання органічного.

Важливіше, ніж стандарти маркування на місці є те, що багато рослинні екстракти та ефірні масла мають дратівливими властивостями, що не допоможе шкірі в найменш (думаю, лимона, лаванди, м’яти перцевої, ментол, вапно, камфора, кориця і т.д. – Тож різниця, якщо вони органічно вирощених чи ні? впливу на навколишнє середовище і стале сільське господарство, незважаючи на, м’яти є проблемою для шкіри, будь він виріс з або без пестицидів. Це може резонувати з вами емоційно і морально, що ваш догляд за шкірою купівлю продукції допомагає органічних фермерів у важкі часи (це для мене), але якщо те, що всередині готового продукту не допоможе вашій шкірі, то важливо знати, що є й інші способи для вас, щоб допомогти навколишньому середовищу без зниження вашої догляд за шкірою стандартам. Підводячи підсумок, є й інші способи підтримки «зеленого» руху, які не пов’язані з купівлею погано сформульовані або дратівливих косметичних продуктів.

органічні обурення: промисловість битву сам

Оскільки косметичної промисловості в цілому знає органічного руху не данина моді, є консорціум натуральний продукт на основі компаніям, які прагнуть стандартизувати визначення та маркування Сполучених Штатах продано косметики як органічні. Вони не тільки роблять це від розчарування, побачивши так багато продуктів, позначаються як “органічний”, але і без сумніву були натхненні тим, що відбулося у зв’язку з органічної косметики в Європі в 2006 році.

За даними веб-сайту www.cosmeticsdesign-europe.com, органічних фермерів і виробників розробили косметики та догляду за тілом стандартом для компаній, які хотіли, щоб заманити споживачів з органічним етикетку. Продукти, які відповідають стандартам цієї групи (які є строгими, але все ж шанобливістю до сьогоднішніх європейських косметичних правил, у тому числі питання про випробування на тварин) дозволяється спорту логотип групи на своїй продукції, що свідчить споживачам, що вони зустрічаються органічні стандарти. Відповідно до July 2007 Звіт до Organic Monitor, “За відсутності будь-яких серйозних правил і приватних стандартів на природні та органічної косметики в США і Канаді, північноамериканські компанії все частіше роблять продукцію відповідно до європейських стандартів». Але майте на увазі, що це стосується лише питання рослинного походження, що не хороший догляд за шкірою. Знову ж, ми не говоримо про дієту. Ви не можете покласти брокколі на обличчі і салату і мати його бути обідом для вашої шкіри.

На звороті, інша група косметичних компаній (у тому числі брендів Estee Lauder, Джейсон Природний і L’Oreal) не широка відома тим, що чемпіони органічних продуктів, створених органічне і стійке Галузеві стандарти (OASIS), чиї керівні принципи, як кажуть, кращі ті, органічних груп, сертифікації, наприклад, Ecocert і органічну програму ущільнення, проведеної Департаментом сільського господарства США. Під OASIS керівництва, косметичний продукт виробник хоче бути помічені органічні повинен містити принаймні 85% вмістом органічних речовин. Є плани посилити цю вимогу до 95% до 2012 року, в результаті чого мета майже повністю органічних косметичних продуктів ближче до будинків споживачів у всьому світі. OASIS також має сертифікацію системи для 100% органічних продуктів і дозволяє в заяві “, приготовані з органічних”, якщо продукт має не менше 70% вмістом органічних речовин.

Звучить непогано, чи не так? Ну, іншого органічного налаштовані групи так не вважає. Органічна Асоціація споживачів (ЗЗА) приймає групу завдань дозволяє синтетичних інгредієнтів, присутні в продуктах мічених органічних, а також не мають системи моніторингу на місці, щоб уникнути присутності хімічних побічних продуктів, коли певні інгредієнти, такі як поверхнево-активні речовини, зазнають процес, відомий як етоксілірованія.

ОСА побудував свою органічним стандартам від Національної органічної програми, який головним чином пов’язані з органічною їжею. Члени OASIS відзначають, що стандарти Національної органічної програми не відноситься до косметики, тому інгредієнтів і на виробничих необхідно зробити косметичні продукти (органічні чи ні) знаходяться за межами спрощеним рамки того, що це бере, щоб рости і сертифікації органічної їжі, як (і це ще м’яко сказано-граната не повинні сидіти у вашій ванній кімнаті протягом декількох місяців, перш ніж ви закінчите його використання).

Тим не менш, Органічна Асоціація споживачів не хотів відступати. Вони послали припинити і листи OASIS компаній, що продають продукти помічені як органічні, але містить неорганічні миючі засоби або синтетичних антиоксидантів. OASIS сперечається, що їх рівень дозволяє використовувати такі неорганічні компоненти в косметичних продуктах, тому що в даний час немає відповідних органічних альтернатив. ОСА, стверджуючи, що на додаток до посібника синтетичних інгредієнтів у продуктах мічених органічних, OASIS складається з “звичайних членів промисловості” з метою розбавлення органічними стандартами в своїх інтересах.

Для ЗЗА стверджують, що їх “стандарти” не служи їм понад споживача суща звеличення. Це банк мукала і нічого більше. Традиційні косметичні компанії не роблять ведмежу послугу споживачам. OASIS намагається визначити органічні косметичні стандарти для всієї галузі, те, що в даний час відсутня. Яка різниця, якщо L’Oreal або Бджоли Берта очолити затвердіння для органічних стандартів?

Як звичайно, це все зводиться до менших природним продуктом компанії, не бажаючи великі корпорації, щоб використовувати їх фінансової потужності і ресурсів, щоб внести зміни, перш ніж вони можуть зробити це (або без їх згоди), або отримати перевагу своєї маркетингової маніпуляції.

Я розумію, его деяких власник малого бізнесу може бути забій, якщо OASIS вдала свою роботу по стандартизації, але важливо мати на увазі, що великі компанії з великими науковими дослідженнями і розробками і співробітники можуть працювати більш ефективно на пошуку органічних розчинів для синтетичних інгредієнтів (якщо така не потрібне). Невеликі компанії за OCA (таких як доктор Броннер) можуть тільки мріяти про досягнення такої подвиг. Одне можна сказати напевно: звертати більш пильну увагу на органічні стандарти, незалежно від приналежності, прокладе шлях для більш підзвітності та регулювання на строк, який був невизначеним і неправильно занадто довго.

Думаючи про споживач повинен бути в авангарді органічних стандартів, а не маркетингових вимог. Вона завжди зводиться до композиції, які є кращими для шкіри. Будь інгредієнт, синтетичні або органічні, якщо вона служить шкіри без ризику повинні бути у вашому продукті. Стверджуючи, тільки натуральні інгредієнти гарні обдурить шкірі деяких неймовірно важливі переваги (джерела: Лист Rose, 10 березня 2008 року, стор 3, 24 березня 2008 року, стор 3; та 31 березня 2008 року, стор 3-4).

Варто відзначити, що існують більш дрібні косметичні компанії (такі, як Juice Beauty), які також є членами OASIS, вони не є строго групу для великих, міжнародно-розподілених косметичних компаній.

інших органічних груп

На додаток до Pro-органічних США групи, згадані вище, є кілька інших груп в Європі, які заслуговують згадки.

* Ecocert є незалежною, акредитованої сертифікації органічної групою, що базується у Франції. Вони були на сцені з 1991 року. Хоча група базується в Європі, вони працюють з більш ніж 75 країн і ознайомитися з більшістю органічних харчових компаній і Франції, а значна частина таких об’єктів в інших місцях теж. Ecocert має філії в декількох великих країн, включаючи Іспанію, Німеччину, Японію і Канаду. Додаткові відомості про Ecocert, відвідайте www.ecocert.com.

* COSMEBIO це професійна асоціація пов’язана з компаніями, які продають органічної косметики. Ця група пов’язана з Ecocert і використовує їх “Біо” етикетку на сертифіковані продукти, що відповідають їх стандарти для органічного змісту та обробки. Продукти, які “Біо” етикетки містять мінімум 95% натуральних інгредієнтів або інгредієнтів природного походження. Крім того, вони повинні бути, як мінімум, 10% органічних інгредієнтів. Додаткові відомості про COSMEBIO, відвідайте www.cosmebio.org (примітка: це веб-сайт французькою мовою, але може бути перекладено).

* BDIH є природним сертифікації продукції групи, що базується в Німеччині. Вони є частиною Федеральний союз німецької промисловості і торгових фірм для фармацевтичних препаратів, медичних виробів, біологічно активних добавок та косметичних засобів. Вони розробили стандарт у співпраці з виробниками косметичних інгредієнтів, що спеціалізується на натуральні інгредієнти, і їх керівні принципи можна знайти за цією адресою: www.kontrollierte-naturkosmetik.de/en/the_guidelines.htm. Продукт, який відповідає стандартам цієї групи можна законно марковані їх “Сертифікований Натуральна косметика” ущільнення.

Будь ласка, майте на увазі, що сертифікація не має ніякого відношення, і я маю на увазі абсолютно нічого спільного з допомоги по догляду за шкірою. Це все про джерело інгредієнтів, не всі важливі дослідження вигоди і результати споживачі шукають у своїх продуктах по догляду за шкірою. Друк схвалення на шматок стейка з Міністерства сільського господарства США не розповісти вам, як дієта може вплинути стейк ваших артерій, серця або мозку. Те ж саме зовсім вірно для догляду за шкірою незалежно від того, чиє ім’я або сертифікації на продукт.

покупки органічної косметики

Моє перевагу в тому, що ви ніколи не ходите по магазинах для будь-який продукт по догляду за шкірою без мене і моєї команди “дослідження та аналізу про його довгострокову перевагу для вашої шкіри. Обговорення і обговорюють, чи є продукт органічного обходить питання захисту від сонця, необхідністю шкіри антиоксидантів, шкірно-ідентичними компонентами, і клітинно-комунікаційними інгредієнтами (з яких багато хто з найбільш стабільних і найбільш “біо-доступні синтетично отриманих з природних джерел). Ви також повинні знати, що немає обгрунтованої опублікували результати дослідження, що доводять, що в будь-якому місці органічних інгредієнтів перевершують неорганічні або синтетичні інгредієнти.

Якщо органічні є єдиним способом ви готові піти, поки офіційних стандартів не доступні в США і решті світу, кращий підхід, щоб купити продукти, сертифіковані Міністерством сільського господарства США або Ecocert або одна його родинні групи. Вони не є досконалими системами, але продукція з одним з цих ущільнень організації є прозорими чесно спосіб розшифрувати тільки, як натуральні й органічні продукт, який ви розглядаєте.

Як зростаючої групи працюють зміцнити органічні стандарти, яким можна слідувати в глобальному масштабі, покупки печаткою, а також репутація компанії для цілісності є кращим споживачам може зробити. Звичайно, якщо ваші відносини не є органічним або нічого, є всі підстави, щоб повністю ігнорувати будь-які претензії, що природа (каламбур), і замість цього зосередитися на пошуку продуктів з інгредієнтами, які рясно дослідження показали, дійсно корисні для вашої шкіри. Якщо деякі з цих продуктів, виявляється, містить ніяких органічно сертифікованих інгредієнтів, відмінно. Але якщо ні, споживачі не повинні втрачати сон через зниклих без вести на цьому сегменті світового руху піти зелений.