Висока роздільна здатність SmartLipo – ефективний метод контурів тіла

Ось цікава новина для всіх тих, хто бажає домогтися більшого визначення м’язи і шість абс оновлення. Новий, ефективний метод контурів тіла прийшла на світ з розширеними можливостями і функціями – Висока роздільна здатність SmartLipo триплекс.

отримати, що образ тіла ви хочете

Це довічний мета кожної людини, щоб мати ідеальний образ тіла. Хоча вправи і правильне харчування є важливими, він не може допомогти, щоб досягти вашої мети шість кубиків преса. З Висока роздільна здатність SmartLipo Триплекс, тепер реальність. SmartLipo Триплекс є останньою лазерної ліпосакції пристрій від Cynosure, показуючи три довжини хвилі лазера в один вихід. Поєднуючи переваги потрійний довжини хвилі – 1440nm, 1064 та 1320 нм і технології Multiplex, Триплекс SmartLipo забезпечує ефективне видалення жиру і підтяжки шкіри результати протягом мінімального часу простою. Майже всі частини тіла терзають надлишки жиру і шкіри можна лікувати, в тому числі талії або (любов ручки), підборіддя, внутрішні і зовнішні стегна, стегна, живіт, щиколотки, спини, рук, шиї і коліна.

Висока роздільна здатність унікальні переваги SmartLipo

• Ефективна, більш високих результатів
• Перевірена коагуляції тканин в результаті посилення
• високої чіткості можливостей скульптури
• Мінімальний дискомфорт і біль
• Не вимагає тільки місцевої анестезії, тому ніяких побічних ефектів
• Малий синці

SmartLipo Триплекс поставляється з додатковими функціями, такими як ‘SmartSense з ThermaGuide’, щоб дати вам більш високих результатів. Вона може бути виконана в амбулаторних хірургічних об’єкта, під місцевою анестезією. Вирішивши мати процедури ліпосакції є важливим рішенням, і тому знайти хорошого пластичного хірурга. Завжди переконайтеся, що пластичний хірург ви обираєте, досвідчених і отримали належну підготовку у виконанні високої чіткості SmartLipo, дуже ефективний метод корекції фігури.