шкіри лазера удосконалення

Ах, радощів сучасної технології. Пластикові переваги хірургії від наших досягнень в області технологій, як і будь-який інший галузі або галузі медицини. Це підводить нас до теми удосконалення шкіри лазера.

шкіри лазера удосконалення

Якщо ви думаєте, ви могли б бути потребують процедури омолодити обличчя і відновити молодий вид, ви, можливо, розглядає пластичну операцію обличчя. Тим не менше, для деяких людей, хірургічне втручання не є правильний вибір через медичних умов або відомостей про вашу ситуації. У таких випадках шкіри лазера удосконалень пропонує коригувальних рішень не було раніше.

Підвищення шкіри лазера виконується пластичними хірургами з використанням сучасних лазерних технологій. Лазер досить сильна, щоб записати перший шар мертвих тканин і кілька живих клітин на поверхні шкіри, але не впливає на інші верстви шкірної тканини. Лазер також нахиляється до основної колаген. Замість видалення колагену, тепло призводить до зменшення колагену. Це скорочення призводить до посилення шкіри колагену і надання пацієнту менше зморшкуватою погляд. З практичної точки зору, удосконалення шкіри лазера дати вам трохи з ліфта і шкірка в той же час.

Лазерна підвищення не кращим процедуру для всіх особи проблеми. Це не дуже добре працює на таких областях, як глибокі складки в області шиї і щоки, складки навколо губ і верхніх повік. Для невеликих, тонких ліній і зморшок світла, проте, це може бути менш інвазивним вибір, ніж операція. Є багато переваг для вибору лазерної процедури. Існує менше час відновлення, загальної анестезії, як правило, не потрібно, і існує дуже мало втрати крові. Там немає також зазвичай ніяких шрамів після процедури.

Є деякі потенційні побічні ефекти лазерної мають удосконалення, оскільки є з будь-якої косметичної хірургії. Відновлення займає близько десяти днів, протягом яких ви можете мати дуже чутлива шкіра з деяким плач. У цей період, ви побачите, прогресування шкіри колір від червоного до рожевого в нормальне русло. Там також може бути постійного освітлення обробленої області, які можуть бути проблемою для деяких темних осіб шкіру. Він також не рекомендується для людей, що шукають для видалення великих кількостей шкіри або які мають серйозні пошкодження обличчя від впливу сонця чи віку. Якщо ви такий пацієнт, лазерні інструментами, може допомогти, але не буде спільного рішення.

Удосконалення шкіри лазера є популярною альтернативою традиційним лицьовій хірургії. Переконайтеся в тому, щоб поговорити з лікарем, щоб дізнатися, які способи і чи є ця операція підходить для вас.