легше заснути, сон глибокий, і дивитися ваші жирові відкладення зникають

Я хочу зробити крок б нині від моєї нормальної дискусії про різних методів навчання і харчування ідеї і подивимося на інший життєво важливий аспект у вашому житті, який грає важливу роль у вашому успіху з ваших цілей у фітнесі. І цей аспект є …

Наскільки добре ви спите?

Я помітив, що одна з проблем для багатьох людей в їх починаннях фітнес отримує достатню якість сну щоночі. У випадку, якщо ви ще не знаєте, якість і кількість вашого сну щоночі дуже важлива для підтримки оптимального гормонального балансу у вашому організмі і підтримку вашого метаболізму якомога вище. Очевидно, що це все виливається в більш компактній вас, якщо ви спите добре регулярно.

З іншого боку, якщо ви ніколи не схоже, щоб отримати достатню кількість сну, чи не спати досить добре, щоб дати організму відпочити і відновити сили для цього потрібно, ви можете розраховувати на те, що цей недолік сну робить вас товщі! Це вірно, відсутність якісного сну створює жиру зберігання гормональний безлад всередині вашого тіла. Справа в тому, статистика показує, що більшість людей не отримують достатньо сну регулярно, а також не спати, як міцно, як вони повинні.

Крім порушення сну, більшість людей просто не виспалася, тому що вони мають важкий час закриття їх уми в нічний час, що робить їх лежав у ліжку перевертався з думками про стресами повсякденного життя зйомці через їхні голови . Чи відбувається це для вас?

Це насправді було проблемою для мене особисто, але я почав, щоб отримати контроль це з кілька секретів я дізнався, і тепер я можу зазвичай засипають досить швидко щоночі. Ось деякі з прийомів, які я використовував, щоб заснути легше щоночі. Деякі з них ви, напевно, чули раніше, але інші можуть бути нові ідеї для вас.

1. Намагайтеся не проявляти інтенсивно протягом приблизно 2 години або близько вашого нормального сну. Тим не менш, регулярні щоденні фізичні вправи в будь який інший час доби допоможе втомити вас, так що ви можете заснути легше, коли ліжко прийде час.

2. Не намагайтеся лягають спати голодними. Всупереч поширеній думці, тільки тому, що ви їсте після 6 або 7 вечора, не означає, що це збирається бути миттєво відкладаються у вигляді жиру в організмі жирне. Насправді, багато дуже бідних людей, що я знаю, є невеликими порціями право перед тим як йти спати щоночі. Здорового перекусити 30-90 хвилин, перш ніж потрапив в подушках допоможе вгамувати голод і допомогти вам заснути легше.

3. Уникайте стимуляторів, як кофеїн будь-який час після останнього дня.

4. Спробуйте ромашковий чай і / або м’ятний чай годину або дві перед сном. Вони зазвичай надають розслаблюючу дію і може допомогти вам заспокоїтися вночі. Я недавно знайшов чайний продукт називають “сном чай”, який поєднує в собі ромашку і м’яту в пакетиках. Я додаю в трохи дотик сирого меду, і це теж комбо дійсно, здається, мені розслабитися.

5. Спробуйте мелений мускатний горіх в капсулах годину або дві перед сном. Мускатний горіх передбачається також мають заспокійливу дію на організм. Що я зробив, це купити пару раундів цілого мускатного горіха і використовувати сильні кавомолці розтерти їх в порошок. Тоді я заповнити порожні капсули з мускатним горіхом і взяти пару щоночі. Цілих два раунди мускатного горіха заповнити капсули пару десятків, так що я зберігати їх в с замком в холодильнику. Я не зовсім впевнений, що це допомагає чи ні, але це, звичайно, не завадить, і мускатний горіх принаймні, хорошим джерелом антиоксидантів теж!

6. Постарайтеся, щоб очистити свій розум від щоденних стресів і речей, які ви повинні зробити. Це було моїм найбільшим перешкодою на шляху подолання, щоб заснути вночі. Одна річ, яка допомагає це використовувати блокнот, щоб записати те, що мені потрібно зробити на наступний день. Це допомагає мені очистити мій розум і заспокоїти, що я нічого не будете забувати, так що я можу розслабитися. Замість того щоб думати про мій день, або те, що мені потрібно зробити завтра, я просто знищити мій розум чистий, і думати про спокійне місце, які Вам подобаються, як тропічний пляж, або лежачи в гамаку на вітрі десь. Якщо я можу тримати свої думки на щось розслаблення, як це, а не мої щоденні турботи, я засинаю, як чемпіон!

Я знаю, що є багато інших стратегій, які люди використовують, щоб допомогти заснути, але я вважав, що я просто дати вам кілька трюків, які допомогли мені з цим завойовує. Все що ви робите, будь ласка, постарайтеся зробити його природні … приймати наркотики снодійного майже завжди буде мати несприятливі побічні ефекти.

Тому зробіть собі послугу і махнути рукою на вечірніх ток-шоу або нічних Seinfeld повторні покази (хоча це Крамер робить зламали мене!), І намагатися, щоб спати трохи раніше, з цього моменту. Очистіть ваш розум, розслабитися і насолодитися гарною якість сну, що триматиме ваше тіло стрункіше і у вас відчуття, більше енергії заповнені протягом кожного дня. Удачи!