P90X тренування програма дає результати – спробуйте і see_

Багато людей вважають, що P90X підборіддя бар є найбільш ефективним і практичним шматок тренажерів у світі. Справжнім послідовником P90X скаже вам, що вся програма практично неповним без P90X підборіддя бар. Цей бар дозволяє вам зміцнити ваші плечі, спину і груди. У барі можна легко встановити, і ця рецензія буде вам надалі в процес установки і деякі інші аспекти підборіддя бар.

Велика частина про встановлення P90X підборіддя бар є те, що вона розроблена таким чином, що вся вага вашого тіла розподіляється по рамці двері, і, отже, вам буде потрібно тільки два маленьких дужки для підтримки бар . Ці кронштейни допомогти бар, щоб бути на місці, а також допомогти в розподіляючи вагу тіла уздовж рами дверей, навколо якого бар встановлений. Першим кроком до встановлення буде зібрати P90X підборіддя бар, точно так, як показано в керівництві. Після установки, в барі є можливість зберігати до 300 фунтів ваги, без запинки.

Другий найбільш важливий аспект, який потрібно дивитися в перед установкою P90X підборіддя бар є розташування ви хочете, щоб бути в. Золоте правило про пошук підходящої дверної рамою для установки P90X підборіддя бар є те, що воно не повинно бути багатолюдному місці. Ви також повинні дивитися на інші уподобання, такі як телебачення і вентилятор і т.д. Було б чудово, якби ви могли б отримати в барі встановлений поряд з телевізором, так, щоб ви не нудьгували під час тренування. Близькість до інші подібні речі, які можуть знадобитися в руку під час тренування також важливо. Останнє, що вам потрібно буде звернути увагу на цілий звуження на місці, де ви хочете, щоб ваш бар є розмір дверей. В ідеалі, будь-які двері між 24” до 32” підтримає бар, тому він є обов’язковим, що ви приймаєте вниз вимірювань диски дверей до установки включені дужки.

Як тільки кронштейни встановлені, вам потрібно буде зробити кілька розрахунків для того, щоб зафіксувати гвинтами, які були надані в комплекті. Вони були б в кількості чотирьох, в ідеалі. Інша річ, яка повинна бути предметом турботи при установці скоб в тому, що вони повинні бути встановлені на відповідні сторони дверного отвору, який по суті буде тієї сторони, де двері відкриваються на сайті. Виміряйте центрі горизонтальне відстань між двома кінцями дверях, відзначити, що розташування, міра 4 “до кожної сторони виміряної точки. Таким чином, ви створили в цілому 8 “по центру дверного отвору з обох сторін. Тепер встановіть гвинти в цьому 8 “простір, яке було створено в дужках, і у вас все налаштовано для виконання вашої підтягувань рутину з тріском.