як зробити обгортання на дому

Обгортання є краси, яка допоможе вам тонус і напружте тіло, поліпшити циркуляцію тіла і детоксикації вашого тіла. Є багато курортів, які пропонують різні види обгортань, як шоколад, алое віра, оберніть тіла з морськими водоростями і т.д. Обгортання в основному працюють в два етапи через поглинання і стиснення. За обгортання тіла, пори відкриті і рідини витягуються або поглинається плівкою. Цю стадію називають поглинання етап обгортання. Як тільки рідина витягають, порожні кишені залишаються між клітинами, які при стисканні разом, робить тіло більш тонким і компактним, ніж раніше. Це називається видавлювання етапі.

Тепер, не у всіх є час і терпіння, щоб піти в спа, щоб зробити обгортання. Це коли ви повинні дати собі часткові або повні обгортання в самоті в вашому домі за допомогою обгортання вдома тіла. Ви не тільки економите час, таким чином, ви також заощадити гроші, а в основному комплект коштує близько 1/3 того, що салон може стягувати плату за той же обгортку!

При застосуванні обгортання в домашніх умовах, необхідно вибрати місце у вашому будинку, де ви не буде порушено протягом години. Вам необхідно якийсь простір, де ви можете лягти зручно. Щоб зробити це, ви можете поставити туристичний килимок на підлогу, або пластиковий лист, щоб уникнути будь-кого. Як тільки це буде готово, зберегти деякі рушники, зручні, щоб витерти себе після обгортання і ковдру укутати теплим, якщо це необхідно.

Наступний крок полягає в змішуванні обгортання і змазування в на тіло, так само, як лосьйон для засмаги. Тоді ковдри повинні бути обгорнуті навколо вашого тіла. Сидіти в цій обгорткою протягом півгодини до однієї години, а потім, коли ви миєтеся, ви впевнені, щоб бути щасливим, дивлячись на ваше тіло, яке стало більш тонким і компактним. Однак, є кілька порад, щоб мати на увазі при застосуванні обгортання.

Це завжди краще мати теплий душ перед нанесенням обгортку, оскільки це відкриває пори тіла і сприяє кращому засвоєнню обгортання. Термоодеяла може бути використаний, щоб тримати себе тепле, якщо ви відчуваєте холод з обгортанням на. Це завжди краще, щоб пити багато води до і після обгортання допомагає очищати токсини. Бажано також, щоб триматися подалі від кофеїну, газовані напої, цукор, смажені жирні продукти і алкоголь протягом 48 годин після обгортання, щоб випробувати кращий ефект від обгортання.

Ця стаття повинна бути використана тільки в ознайомлювальних цілях. Інформація, наведена тут не призначена для використання в місці, або в поєднанні з, професійні консультації обгортання.