як видалити коричневі плями віку – для красивих, навіть тоноване шкіри

Як видалити пігментні плями, пігментні плями або коричневі плями не так складно, як тільки ми знаємо, що їх викликає. Будь-які зусилля, щоб видалити ці коричневі плями на шкірі будуть успішними тільки якщо ви прийняти необхідні заходи обережності, щоб запобігти їх повторній появі. Давайте подивимося на причини і що робити навіть в тонусі, гарної шкіри.

Термін “плями печінки” насправді неправильно. Вони не мають нічого спільного зі здоров’ям або функцію печінки, але свого часу вони вважалися. Назва просто застряг. Так, деякі люди досі називають ці чорні, червоні або коричневі плями як пігментні плями.

що викликає вікові плями

У більшості випадків пігментні плями і інші коричневі плями викликані надмірним НД Подібний стан, відоме як меланодермії, відбувається під час вагітності, а іноді і у жінок, що приймають протизаплідні таблетки. Це також може статися, коли жінка приймає менопаузи гормональна терапія. У будь-якому випадку, основною причиною є перевиробництво меланіну.

Чому Зніміть «плями»?

Єдина причина, щоб спробувати видалення пігментних плям є поліпшення зовнішнього вигляду шкіри. Вони не вказують на поганий стан здоров’я, хоча вони показують, що здоров’я вашої шкіри було пошкоджено декілька протягом багатьох років, мабуть, під впливом вільних радикалів. Так, замість того щоб просто намагатися зменшити коричневі плями на шкірі, ви можете спробувати, щоб покращити загальний стан здоров’я шкіри. Вільних радикалів можете змінити здорової клітини в ракову пухлину.

Видалення попереджає

Креми, призначені для видалення пігментних плям часто пригнічують вироблення меланіну, але це означає, що простір навколо зникне, а також. Меланін відповідає за колір шкіри, а також забезпечує захист від ультрафіолетових променів в найглибші шари шкіри. Іншими словами, меланін важливо для здоров’я шкіри. Використання будь-який продукт, який пригнічує вироблення меланіну вимагає, щоб ви вжити заходів обережності для захисту території від сонячного світла.

запобігання вікових плям

Добре відомо, що антиоксиданти запобігти пошкодження вільними радикалами і може запобігти пігментні плями. Використання кремів, що містять природного вітаміну Е, наприклад, відомо, щоб запобігти їх. Але, може антиоксиданти допомагають видалення пігментних плям? Припускаючи, що вони були викликані УФ-променів або забрудненням, відповідь “так”.

видалення пігментних плям – сміливо

Дослідження показали, що використання кремів, що містять коензим Q10 змінює сонячних променів протягом шести тижнів. Коензим Q10 не пригнічує вироблення меланіну. Це просто ремонт шкоду, завдану виробництва меланіну клітинами. Вважається, що причиною цього є нерівномірною пігментацією пошкодження цих клітин, нанесений вільними радикалами.

Якщо ви хочете зменшити коричневі плями і полегшити пігментації шкіри тіні або два, ви можете подивитися на крем, що містить екстракт Cyperus Rotundus. Цей екстракт безпечно гальмує виробництво меланіну.

Протягом декількох тижнів, ви можете видалити пігментні плями з кремом, який містить Коензим Q10, Cyperus Rotundus і білка кератину. Кератин стимулює виробництво нових клітин, які будуть світліше. Як вони працюють, їх шлях до поверхні, пляма почне зникати. Для отримання інформації про безпечних і ефективних природних День відбілююча крем, щоб вирівняти тон шкіри, будь ласка, см. мій сайт, перерахованих нижче. Спасибі, Маргарет Белл