як вибрати кращих анти-старіння по догляду за шкірою

Діапазон омолоджуючий догляд за шкірою продуктів, доступних на ринку є переважною. Антивіковий склади доступні у всіх можливих формах, як лосьйони, креми, сироватки і гелі. Вони також можуть бути знайдені на всіх можливих цін.

З такою великої колекції, як ви можете вибрати кращі омолоджуючі продукти для себе? Ось кілька порад, які допоможуть вашій вибрати краще!.

визначити ваш тип шкіри
Це дуже важливо визначити ваш тип шкіри, перш ніж почати використовувати будь-які продукти догляду за шкірою. Ваш тип шкіри може варіюватися від нормальної, жирної, сухий, чутливої ​​або комбінації. У той час як жінки з нормальним типом шкіри, легше, ті з іншими типами шкіри необхідно звернути особливу увагу на їхній шкірі.

Жінкам з жирною шкірою слід уникати використання кремів і лосьйонів і товсті краще використовувати легкі, безмасляні склади
Жінки з сухою шкірою повинні використовувати важкі креми і зволожуючі лосьйони, щоб тримати їх шкіру зволоженою
Жінкам з чутливою шкірою повинні використовувати не комедонов продуктів і уникати продуктів, які містять агресивні інгредієнти
Жінки з комбінованою шкірою повинні використовувати продукти, спеціально розроблені для їх типу шкіри.

деякі пропозиції продукту:

Клейтон Шагал Elasthy Гель – Це клінічне міцність гелю, який м’яко зволожує шкіру зсередини і покращує його еластичність. Він проникає в дермі шар шкіри і в поєднанні з колагенових волокон в ньому, щоб зробити твердої шкіри і натягнута. Тому що вона має гелеву основу, він підходить для жирної шкіри.

Kinerase Cream – Це анти-старіння крем, який покращує зовнішній вигляд тонких ліній і зморшок і підвищує здатність шкіри утримувати вологу. Kinerase крем містить Кінетін, на рослинній основі агента, який допомагає шкірі утримувати вологу ..

NIA 24 зміцнення шкіри Комплекс – Це чудовий крем, який не є ні занадто легкою, ні занадто важкою і, отже, ідеальне рішення для типів комбінованої шкіри. Існує значне скорочення зморшок і тонких ліній при регулярному використанні. Комплекс посилює бар’єрну функцію шкіри і прискорює процес відновлення шляхом подачі вологи.

визначають проблемні зони
Старіння шкіри характеризується появою зморшок, зморшок, пігментних плям, сухий і в’ялої шкіри, під очима темні кола, мішки під очима і так далі. Залежно від стану вашої шкіри ви можете мати деякі або всі з цих ознак старіння. Визначити проблемні ділянки шкіри і знайти омолоджуючі продукти догляду за шкірою, які лікують однаково.

деякі пропозиції продукту:

клінічний комплекс Молодь – Це революційний анти старіння по догляду за шкірою формулювання, яка забезпечує безпосередній, короткострокові і довгострокові вигоди для старіючої шкіри. За заявою, він виступає в якості місця лікування і миттєво чорнослив до зморшок на обличчі. При регулярному використанні, вона зменшує поява зморшок, зморшок і вікових плям. У кінцевому рахунку, він прискорює вироблення колагену і еластинових волокон в шкірі, і він виглядає більш молодою і сяючою.

Kinerase Інтенсивний крем для очей – Це потужний зволожуючий крем, який зменшує тонкі лінії і зморшки навколо очей делікатно. Це дуже пом’якшувальний крем є прекрасною нічний крем для зменшення ознак старіння навколо очей ..

клінічні Супер Сироватка Advance – Це дивно, що сироватка містить інгредієнти і чудовим потужними антиоксидантами, які забезпечують значне поліпшення до старіння шкіри і допомагають захистити шкіру від додаткових ушкоджень від екологічного стресу. Сироватки також зменшує шрамів від вугрової висипки і зміцнює тонус шкіри.

перевірити інгредієнти продуктів
Є певні ключові інгредієнти, які є надзвичайно корисним для запобігання ознак старіння. Перевірте потенційних анти старіння продуктів для інгредієнтів, таких як антиоксиданти, альфа-гідрокси кислоти, вітаміни, SND ретинолу.

Антиоксиданти усунути вільні радикали і тим самим запобігти пошкодження шкіри, зберігаючи притаманні харчування колагену.
Альфа-оксикислоти усунути мертві клітини шкіри і поліпшити зовнішній вигляд тьмяною і млявою шкіри.
Вітаміни збільшити виробництво волокон колагену і еластину в шкірі і зменшити поява зморшок і тонких ліній.
Ретіноли і ретиноїди знову зменшити поява тонких ліній і зморшок і допомагають пом’якшити шкіру.