лазерні процедури тіло скульптури в Лондоні

Якщо ви шукаєте швидкий і безпечний спосіб знищення надлишкових жирових клітин, то Smartlipo на Лондонській медичної та естетичної клініки, 1 Харлі-стріт, Лондон.

Смарт ліпосакції є скульптури лазерна процедура для тіла, який використовує потужності лазерного танути локалізований жир. Smartlipo є першою лазерної ліпосакції процедура, яка обіцяє успішне скорочення жиру. Смарт Lipo різко усунути sagginess шкіру і поверне ваш молодий вигляд.

Smartlipo процедура допомагає ліпити тіла шляхом видалення надлишкових жирових відкладень з конкретних областей тіла, включаючи живіт, обличчя, внутрішні і зовнішні стегна плечей, підборіддя, шиї, підтяжка грудей, стегна, щоки, сідниці талії.

Смарт лазерної ліпосакції наконечником трубний завод під шкіру світить прямо в жир, змушуючи його скраплення. Смарт Lipo лазерних променів коагуляції дрібних кровоносних судин в області, тому, їсти менше синців, ніж традиційна ліпосакція, а також лазерне волокно поміщається під шкіру нагрівається, щоб стимулювати фібробласти (клітини, які виробляють колаген), що викликають ефект, що підтягує на шкіру. Цей жир потім скраплений віддаляється через невеликий розріз в шкірі лікарем. З пацієнтом Smartlipo будуть відчувати мінімальне рубцювання і часу простою. Смарт Lipo можна безпечно проводиться під місцевою анестезією – підвищення безпеки клієнта і з мінімальним і пацієнти можуть повернутися до роботи протягом декількох днів – протягом одного-двох днів. Д-р Аль-Ayham Ayoubi, довірені міжнародний спікер і пластичний хірург, є одним з перших лікарів використовувати Sculptra ®, полі-L-молочна кислота, зареєстрованих медицину в Лондоні, Великобританія, щоб згладити областях депресії шкіри, таких як складки шкіри, зморшки, складки, шрами і старіння шкіри.

Скульптра також сприяє відновленню та / або корекції ознак особи жиру. Sculptra НЕ шкірний наповнювач і не дає вам миттєвий результат, а й забезпечує тривалий результат. Sculptra стимулювати вашу шкіру, щоб зробити власний колаген. Повний курс лікування в Лондоні медичної та естетичної клініки Sculptra складаються в середньому з трьох процедур протягом декількох місяців, який може тривати до двох років. Sculptra не слід вводити в червоній області губ або занадто близько до очей.