здоров’я 101 – як ставитися до себореї особи

Шкірне сало або олія шкіри натуральний зволожувач шкіри, яка змащує волосся і тримає нашу шкіру від зневоднення. Вона розташована під поверхнею шкіри і секретується сальних залоз. Жирна шкіра викликана кількома факторами, включаючи гормональні зміни під час вагітності та період статевого дозрівання, дієти, ліків і таблеток.

Жарку і вологу погоду і деякі косметичні товари, також пов’язані з надмірною активністю сальних залоз. Фізичні хвороби і загострення також факторів. Генетичні або спадкові чинники також можуть розпоряджатися конкретної людини і жирної шкіри, але в цілому, чоловіки більш схильні до жирної шкіри, ніж жінки, як сальні залози є більш активним серед чоловіків через андрогенів, чоловічих гормонів, стимулює активність сальних залоз.

здорові звички і спосіб життя – раціональне використання природних і жирної шкіри
Після жирної шкіри є більш вигідним, що наявність сухої або нормальної шкіри, бо він затримує старіння шкіри. Тим не менш, з вмістом олії шкірі накопичується бруд легко і він перешкоджає належної відлущування шкіри. Це привертає до акне шкіри проблемами, коли пори шкіри, які забивається бруд і стає інфікованим. Отже, для того, щоб придумати безпрограшним рішенням проблеми, підхід до безпеки, щоб уникнути інфекції якомога більше, зберігаючи при цьому природний баланс шкіри вологи.

хороша санітарія та гігієна
Навпаки, занадто багато сухості може погіршити проблеми акне. Лікування шкіри з агресивними хімікатами можна тільки сушить шкіру. Рівним чином, уникати всього, що містить екстракти і масла мінеральними маслами або додані зволожуючі креми. Хорошим вибором мила є той, який містить або триклозан, бета-гідроксильні кислоти (ВНА) або альфа-гідроксильні кислоти (AHA), то вони, як відомо, ефективні в боротьбі з бактеріями, які викликають інфекції.

Правильна дієта
Уникайте занадто багато солодощів і мучного. Щоденне вживання фруктів і овочів рекомендується. Наскільки не менше 8 склянок води щодня, це теж добре для шкіри. Пропустити соди та алкогольних напоїв, а також вибрати фруктові та овочеві соки, а не. Ваша мета, щоб тримати правильну дієту, яка не стимулюватиме активність сальних залоз, тому консультації з харчування експерт має неоціненне значення, щоб тримати вас на правильний шлях.

регулярні фізичні вправи і достатній відпочинок
Звичайно, ви, можливо, чули про те, як здійснити це добре для організму. Але останні дослідження виявили зв’язок між вправи і психічного здоров’я спеціально опір наших до емоційного стресу. Страх, турботи, гнів і інші форми негативні емоції впливають на ваш спосіб життя і викликати гормональний дисбаланс, який проявляється фізичними хворобами, як жирна шкіра. Таким чином, це важливо розвивати стійкість до стресів природно, віддаючись фізичної діяльності, як ходьба, їзда на велосипеді або біг підтюпцем. Отримання достатньої кількості сну на регулярній основі не менш важливо, а також мають позитивний прогноз в житті.

Різні фактори пов’язані з розвитком жирної шкіри. Знаючи ці фактори допоможуть людям, що страждають від жирної шкіри контролювати симптоми. Те, що ми вже згадували тут прості кроки, і функціональний підхід, щоб допомогти мінімізувати його виникнення і запобігання шкірних інфекцій. Вони призначені тільки для загальних випадків жирної шкіри ми розглядаємо як незначна проблема. Для заклопотаність з приводу шкіри, проконсультуйтеся з дерматологом поруч з вами.