дізнатися макіяж очей макіяж керівні принципи поліпшення експертизи

Макіяж очей керівні принципи та рекомендації

Очі займають саме видне місце серед 5 органів чуття нашого тіла. Великі і красиві очі підвищення своєю красою різноманітті. Здорові очі прямо пов’язані із загальним станом здоров’я. Використовуйте очей нарощувати страшно економно, для його використання надмірних ушкоджень шкіри навколо очей. Крім того, мати на увазі, ніколи не використовувати хімічні очей створюють-вгору-видалення, тому що вона реагує негативно на шкіру. Застосувавши димчастий макіяж очей може побудувати вам найпривабливіші і красиві жінки. Це розумна альтернатива для залучення уваги, а також.

Жахливо важливе питання, щоб враховувати це колір тіні уваги. Будучи дуже обережним, димчастий очей не таким жорстким, щоб отримати. Бонус цього виду макіяжу в тому, що вона підходить для будь-якого типу обличчя. Початок застосування димчастий макіяж очей, по-перше, застосувати хороший олівець для очей і тіні нижній отвір на кришці вище, змішуючись з базою кисті. Наступний крок полягає в застосуванні більш чистий колір уваги, від століття до брови.

Макіяж очей в тому, що половина веселощів застосування косметики. Кілька простих порад, макіяж очей. Використовуйте тіні для повік, які відповідають характеру або певний настрій. Застосувати самого світлого відтінку у вас є більш повна повіку і так середні тіні на нижню повіку. Це час, щоб використовувати темні кольори для створення глибини. Найкраще місце для цього, що це зовнішній кут. Потім застосувати дуже мало підводки, від середини ока до кутів. Нарешті, нанесіть туш. Для темних очей, чорний або темно-коричневий рекомендується. Темний очей коричневі тіні повинні застосовуватися з кришкою, щоб складки, для більш високого ефекту. У фіналі нанесіть 2 шари чорної туші і працюють дуже мало на бровах для надійного димчастий макіяж очей.

різні сорти макіяж очей

Маленькі очі-Використовуйте легкий відтінок пудри для центру кришкою і більш темний відтінок у зовнішньому краю.

Мигдаль сформований очима використовуйте легкий відтінок пудри від вій до брів, середній відтінок на кришці, і більш темний відтінок на зовнішній третини століття.

Круглі очі-Використовуйте легкі кольорові тіні по всій кришці і більш темний відтінок в складці. Застосувати олівець для очей на верхню і нижню кришки, і використовувати туш на верхні вії зовнішнього.

Широко розставлені очі-Використовуйте більш темний відтінок у внутрішньому куті, змішуючи вгору і назовні. Концентрат олівець для очей і туш на внутрішній кут ока.

Близько посаджені очі використовувати один колір, коливається від легкого до більш темний відтінок. Почніть з самого світлого відтінку третину далеких від внутрішнього куточка ока, змішуючи темні відтінки вгору і назовні. Використовуйте олівець для очей на зовнішню 0,5 ваших очей.

Глибоко посаджені очі, використовуйте олівець для очей на кожній верхній і нижній кришки, пам’ятаючи, щоб розмазати і пом’якшити лінію.

Поради макіяжу очей

1. Використовуйте тіні Саші очей, щоб відобразити настрій.

2. Нанесіть легкі тіні по всьому століття.

3. Нанесіть середні тіні на нижню повіку.

4. Нанесіть темний відтінок у зовнішньому куті увагу, щоб сформувати глибину.

5. Застосувати олівець для очей з короткими рухами, починаючи формі.

6. Середина уваги і операційна до кутів.

7. Туш для вій завершує ваш макіяж.

8. Не носіть сміливий макіяж очей і смілива помада в однаковий час.

9. Спроба не бути занадто драматичний, але є секрет рідко виявлено.

Виконайте наступні корисні поради, щоб значно поліпшити ваш макіяж досвіду.