Як вибрати макіяж для підвищення вашого тону шкіри

Потрібна гарна це не погано, хоча інші кажуть, що “краса знаходиться в очах дивиться”. Це набагато краще, якщо ви виглядати презентабельно. Для деяких жінок, макіяж є їх найкращим другом. Так ось деякі рекомендації щодо поліпшення вашого тону шкіри. Ви можете мати хороший жар, якщо ви обираєте косметику правильно. Почніть з визначення тону вашої шкіри. Є багато класифікацій, таких як жовтий, темно, оливковий, коричневий, справедливих і райдужно.

Дві категорії холодного і теплого. Ось рада, якщо біла сорочка виглядає добре на вас, ви повинні прохолодною шкірі, але якщо крем сорочці виглядає добре на вас, у вас є тепла шкіра. Ювелірні вироби також можуть допомогти. Золото добре виглядає з теплої шкіри, у той час прохолодною шкірі добре виглядає з сріблом. Фундамент повинен точно відповідати тону вашої шкіри, якщо у вас є прохолодною шкірі, вибрати фонд з рожевим або синім відтінком, а якщо у вас є тепла шкіра вибрати ті, з жовтим або бежевим відтінком. Перевірте фундамент, на ваше обличчя, щоб бути більш точним, а не на ваших руках.

Коли справа доходить до червоніти, природний вигляд флеш краще. Якщо у вас світла шкіра, рожеві і бежеві працює добре, в той час як у більш темних тонів шкіри сливи працювати добре в прохолодній категорію і каштанові працює в теплу категорії. Для жовтувата шкіра, коричневі відтінки, такі як мідь і мигдальне є досконалими. Для засмаглої шкіри, помаранчевий і абрикоса є приголомшуючими. Коли справа доходить до порошку, вибрати вільну один. Це допомагає контролювати блиск і вона встановлює основу добре. Нанесіть розсипчасту пудру з рум’яна пензлем. При виборі помади, теплі червоні або коричневі прекрасно підходять для теплих тонах, а гвоздики для засмаглої шкіри і легше кольору для світлої шкіри.

Для очей, сірий, синій і білий ідеально підходять для прохолодної шкірі, в той час як світло-рожевий, кремовий і зелений прекрасно підходять для теплої шкіри. Якщо ви будете дотримуватися цих порад, ви будете приголомшливий в найкоротші терміни.