Чи розглядали ви підборіддя хірургії

Є процедури пластичної хірургії для майже кожної частини тіла сьогодні. Є операції повіку, щоб принести назад у очах «життя». Є збільшення грудей процедур створення більш повної грудей. Є тіло ліфти, щоб позбутися від додаткової шкіри після різкої втрати ваги.

Ще однією пластичної хірургії ви не можете почути це Mentoplasty або підборіддя хірургії. Це дивно корисна процедура для надання більшої визначення і форму обличчя. Якщо ви коли-небудь хотіли, щоб змінити форму популярність підборіддям, ось що вам потрібно знати про Mentoplasty.

як це робиться

Після введення пацієнтові під місцевою або загальної анестезії, пластичний хірург робить розріз під щелепою або всередині рота в нижній частині ясен в передній частині щелепи. Пластичний хірург потім обережно тягне в бік м’язи і тканини, так що імплантат може бути вставлений. Імплантат являє собою штучний матеріал, призначений відчувати себе, як власних тканин організму.

Імплантат буде формуватися і скоротити, щоб ідеально відповідати особа пацієнта і доповнити інші функції, такі як ніс і скули. Власної кістки підборіддя пацієнта може бути змінена і скульптор пластичний хірург в міру необхідності. Як тільки імплантат знаходиться в місці, розрізи закриті і анестезії допускається стиратися. Весь процес може тривати від одного до трьох годин.

У деяких випадках, Ви і Ваш пластичний хірург може вирішити, що ліпосакція в області можуть додатково поліпшити свій зовнішній вигляд і ця процедура може бути виконана під час Mentoplasty.

хороші кандидати

Перед тим, як все гаразд-ED для роботи, ваш пластичний хірург допоможе вам визначити, чи є Ви хорошим кандидатом для даної процедури. Важливо, щоб ви перебували в загальному гарне фізичне здоров’я, як підборіддя хірургія вимагає сильної імунної системи і кровотоку. Ви не будете схвалені для операції, якщо у вас є якісь кістки розладів або інших активних захворювань.

Пластичні хірурги також говорити з вами, щоб переконатися, що ви мати реалістичні очікування щодо результатів процедури. Вони переконуються, що ви знаєте, що можете в основному Mentoplasty створити більш збалансований профіль особи, але це не чарівна рецепт краси супермоделі.

Відновлення

Після процедури, ви повинні будете носити спеціальний бандаж протягом перших двох-трьох днів. Там будуть набряки, синці, і деякі болю. Всі ці природні наслідки будь-якої операції або травми тіла. Вони ознаки того, що тіло працює, щоб вилікувати себе.

Синці підуть після кількох днів до кількох тижнів, біль можна керувати за допомогою рецепта ліки, і пухлина може зайняти до шести місяців, щоб повністю спадати.

Для першої операції пару днів після вас не буде дозволено жувати тверді або хрусткі продукти, але ви повинні в основному їдять рідку або м’яку їжу дієти. Вам також буде рекомендовано не повертатися в енергійних вправ або діяльності, протягом двох або трьох тижнів, але ви повинні повернутися до роботи і інший нормальної діяльності протягом тижня або двох. Чин хірургії є відмінним способом, щоб дати вашому обличчю більш збалансоване, пропорційне погляд, що дає вам додаткову впевненість і задоволення у вашій зовнішності.