Накладні вії – як застосовувати накладні вії

Перейти на гламур з накладними віями. Якщо ви застосуєте кілька синглів створити тонке зміна або повний вії для оптимального драми, практика first’this складна краса підсилювач.

Накладні вії сьогодні є більш природний вигляд, коли ви дізнаєтеся, як застосовувати накладні вії після наших простих кроків. Існують десятки і десятки марок на вибір, і кілька видів вій (повний комплект, пучки або окремі вії). Цей масив вибір зробить його легким у застосуванні помилкових вії, і досягти погляду, Ви хочете створити.

Повні комплекти є самим простим у застосуванні, і індивідуальних вій найважча, оскільки вони вимагають дуже тверда рука. Коли ви перший навчитися застосовувати накладні вії ви повинні практикувати кілька разів, і носити їх вдома перед рішенням у світі. Ви отримаєте, щоб зрозуміти, як вони відчувають і Якщо ви подаєте заяву достатньо клею, щоб продовжитися через будь-яку подію ви хочете носити їх.

як застосовувати накладні вії з легкістю

Ось крок за кроком керівництво, щоб покласти на вії так, що вони будуть виглядати приголомшливо. Це керівництво носити накладні вії тільки повинен бути використаний тільки один раз, щоб допомогти вам дізнатися, як застосування накладних вій дійсно може допомогти очам, щоб стати гламурною.

чистити першим

Перш ніж подати заяву фактичного вії для ваших очей, використовуйте свої очі затримуються, щоб створити лінію проти вашої верхні вії. Пізніше, це допоможе вам, щоб приховати, що вій групі ви будете використовувати. Використовуйте свій палець, щоб розмазати його кілька так, що він виглядає не так очевидно.

долати

Багато жінок роблять помилку, намагаючись DAB клей вій очі на їх іншій вії безпосередньо. Це одна з головних причин, ваші очі вії будуть грудку. Замість цього застосовуються дотиком клею до пальця. Тримайте вій в іншу руку і тягнути вії через точку клею. Зробіть це одним плавним рухом.

Якщо ви використовуєте окремі вії, ви хочете просто промокніть нижню з них в клей індивідуально.

Після цього, почекайте приблизно 10 секунд для клею, щоб приступити до налаштування.

застосування

Щоб застосувати lashband очі віями, ви хочете, щоб почати по природній лінії очі. Застосовують їх якомога ближче до цієї області, оскільки це створить самі природні вії. Позиція вій поверх очі, переконатися, що вони правильно сумістите потім натисніть на них.

Якщо ви тільки застосування окремих вій, ви можете їх застосовувати, починаючи з зовнішніх кутів очей, а потім працювати до середини. Це створить природний вигляд.

Справді, якщо ви подаєте заяву окремі вії, ви будете просто потрібно кілька вій стратегічно розташований, щоб створити дивовижний вид.

не забудьте завити

Не забудьте повернутися до своїх віям після того як вони сушать і завити їх. Робіть це з вашої туші для вій, як ви це зазвичай робите. Обидва ваші натуральні вії і ваші підроблені вії туш повинна застосовуватися до них.

Резюме: Хоча вії істотно людські обличчя, як вуса, щоб кішки і собаки, їх краса свідчить про жіночу красу. Олівець для очей, туш для вій і тіні для повік всі регулярно використовується жінками як частину своєї регулярної макіяж та косметичні рутини.