Lasik хірургії ока – яка вам від необхідності операції

Lasik хірургії ока є збірною назвою для групи хірургічних процедур, які позбавлять хворого від використання окулярів або контактних лінз.

Ці процедури коштують дорого, і вони мають деяку частку ризику та можливі ускладнення. Тим не менш, тисячі людей щороку проходять ці процедури і позбутися від постійного використання окулярів на контактах. Отже, коли ви розглядаєте рух для цієї операції, необхідно розглянути переваги цієї процедури принесе вам, і зважити його від ризиків.

Переваги наявності Lasik хірургії ока є суттєвими. Ось їх докладний опис:

1. Ви будете виглядати краще для більшості людей. Є деякі люди, які добре виглядати окуляри на них, але для більшості з нас, скла мають негативний вплив на нашу зовнішність. Це змушує нас виглядати в багатьох випадках, що наш старший реальний вік, і в змушує нас виглядати як “ботанік” (навіть якщо ми не будемо). Багато моделей, актори, телеведучі виконавців і інших людей, які з’являються перед аудиторією, використовував Lasik хірургії, щоб позбутися від окулярів. Якщо ви відчуваєте, що ви виглядати краще без окулярів, ви повинні розглянути хірургії. Це особливо актуально для людей, які мають високе число очок. Ці скла виглядати ще гірше, ніж інші, через товщину скла.

2. Заощадити гроші. Окуляри та контактні лінзи коштують грошей. Якщо факт, що це значний простір. Давайте робити математику: коробка контактних лінз коштує близько $ 20 і триває два тижні (я сподіваюся). Це $ 40 на місяць, $ 480 на рік. Якщо ви носите окуляри, є високі одноразові витрати кожен раз, коли вам потрібно купити нові окуляри. Нові окуляри можуть коштувати тисячі доларів. Всі ці витрати можна уникнути, якщо ви робите операцію Lasik очі. Ви станете так само, як “звичайні” люди, які не продовольчий очки. Вони не мають таких витрат і, отже, можуть використовувати свої гроші для інших речей.

3. Спортивні заходи. Ви ніколи не намагається бігти, планувати ігри з м’ячем, плавання, бокс, боротьба зробити з будь-якого іншого виду спортивної діяльності з вашими окуляри або контактні лінзи на? Якщо так, то чим ви вже знаєте, що це не найкомфортніший. Окуляри та контактів обмежує ваші рухи і багато людей, які виробів окуляри утримуватися від певних видів спорту, тому що їх окуляри. Маючи хірургії дозволить Вам брати участь у будь-яких спортивних ви хотіли б.

Як ви можете бачити, я вважаю, що переваги позбавлення від очок величезним в порівнянні з незначним ризиком операції і один час, витрати, пов’язані з ним. Якщо ви теж так вважаєте, ви можете почати робити запити з приводу клінік, які проводять цю операцію поруч з вашим місцем резидентів.