як перетворити жирну шкіру в здорову шкіру

Жирна шкіра може бути головний біль, вона може бути ніяково і фізичний дискомфорт. Ви можете бути здивовані, що ви робите, що викликає вашу шкіру так жирна. Жирна шкіра генетичних і був, ймовірно, подарунок від вашої адаптації предків жаркий, вологий клімат.

Стрес і гормони грають роль у жирної шкіри, а також. Звичайно, може бути, що ви робите, які погіршують цей стан, але будьте впевнені, ви не викликати його. Тим не менш, ви можете контролювати його. Чесно кажучи з жирною шкірою насправді благословення в довгостроковій перспективі, тому управляти їм на даний момент і користуватися цими перевагами в майбутньому: повільний процес старіння, менше кольору (і веснянки), і менш горіння.

Виберіть миючих засобів ретельно. Традиційний догляд за жирною шкірою говорить людям використовувати миючі засоби, які позбавити шкіру. Сьогодні ми знаємо, що позбавляючи шкіру не допоможе жирна шкіра, скоріше це створює порочне коло, тому що шкіра закінчує виробляти більше нафти для боротьби з нестачею вологи викликано надмірне висихання якості традиційного лікування. Будьте обережні, традиційні продукти все ще зустрічаються на полицях магазину знижка. Вам потрібен м’який, органічне миючий засіб, який очистить сміття, але не позбавити нафти.

Використовуйте теплу воду. Використання гарячої води може викликати надмірного висихання, знову створивши цикл видобутку нафти, що ми намагаємося збалансувати.

Забудьте яблуко в день, а також використовувати замість лимона. Віджати сік зі свіжого лимона і органічних нанесіть на обличчя ватним тампоном, дозволяючи йому сидіти протягом 3 хвилин до вашого щоденного очищення.

Гамамелісу робить гарне в’яжучий засіб. Він містить трохи алкоголю, але мало того, що він видаляє шкіру. Якщо ви не дбаєте про гамамелісу, зверніть увагу на м’які органічні тонера. Замочування ватяні кульки в м’якій в’яжучими або гамамелісу і проведення їх у герметичний, герметичний контейнер для використання, коли ваша шкіра відчуває себе дуже жирною краще для вашого обличчя, ніж пральна занадто часто. Ви можете, що деякі м’які органічні в’яжучі засоби продаються в такому вигляді.

Маски: Використовуйте грязьові або глиняні маски на нафту всмоктуючою здібності. Ефекти маски процедури носять тимчасовий характер, але ви можете виявити, що вони мають сенс для тих особливих ночей; тимчасовий ефект, як правило, відсутність масла в поверхню шкіри і пружною. Незважаючи маркетингової галасу, маски не глибокого очищення шкіри, вони просто очищати від сміття з поверхні шкіри. Якщо у вас чутлива шкіра, шукайте маски, які легше за кольором (світліше, тим краще для чутливості), хоча темніше глина поглинає масло краще. Чим темніше глини можуть жорстоко посилити чутливої ​​шкіри, яка б протидіяти метою використання маски, щоб тимчасово зробити вашу шкіру виглядати краще.

Переконайтеся, що ваш макіяж не на масляній основі, для жирної шкіри, ви хочете, щоб завжди використовувати на водній основі. Ви можете знайти продукти, які маскують жирній шкірі, поглинаючи надлишок нафти, але вони не контролюють видобуток нафти, немає жодного дійсно може контролювати його. Для стабілізації видобутку нафти, ви повинні зосередитися на вищеописаний догляду та встановити хороший графік догляду за шкірою.

Один продукт, який буде поглинати жирність на весь день порошок на основі кукурудзяного крохмалю дитини. Світло чищення цього з вашим макіяж програма допоможе камуфляж нафти протягом дня, як довго залежить від ступеня вашої видобутку нафти скінів.

Пийте воду! Газовані напої та інші напої з кофеїном п’явки рідини з організму, тому що кофеїн є сечогінним засобом. З жирною шкірою можуть посилитися під шкіру намагаються компенсувати недолік вологи, зберігаючи велику кількість внутрішньої рідини має важливе значення.

Крім необхідності тримати добре зволоженою, дослідження не показали зв’язку між їжею та жирної шкіри. Пам’ятайте, мама каже вам триматися подалі від шоколаду, щоб уникнути прищів? Ну, вона була не так, хоча це не її вина. Раніше вважали, що існує зв’язок; ця віра, так як було доведено.

Навчіться доглядати за жирною шкірою, щоб полегшити ваші щоденні роздратування, але цінують його за те, що він буде робити для вас в довгостроковій перспективі. У той час як інші жінки можуть отримувати (або розглядають) особа підйомники, ви будете яскравим прикладом старіння витончено.