фотодинамічна терапія, що вам потрібно знати

Маючи раку, ймовірно, буде найстрашніший момент у вашому житті. На щастя, є все більше і більше медичних досягнень у боротьбі з раком виникають весь час. Це означає, що ми сподіваємося, буде доступна лікування, який дозволить ефективно боротися з вашим раком і відправити вас в ремісію.

Один лікування використовуються в боротьбі проти раку відома як фотодинамічна терапія. Це лікування є унікальною, оскільки вона поєднує в собі використання світла і конкретний препарат раковими клітинами-мішенями. Препарат, який використовується в цьому лікуванні, називається фотосенсибілізатор, який у поєднанні з певної довжини хвилі світла, вироблятиме типу кисню, який фактично вбиває клітини. Ви лікар може дати вам все про те, як специфіка очисних споруд.

Як і в будь-якому лікуванні раку, існують ризики та переваги використання фотодинамічної терапії. Важливо обговорити як ризики та переваги цієї терапії з вашим лікарем перш ніж рухатися вперед з лікуванням. Коли ви зустрічаєтеся зі своїм лікарем, оснащені список питань, щоб ви не забули запитати все, що було на думці.

Крім того, фотодинамічна терапія в основному використовується для лікування стравоходу і деяких видів раку легенів, що означає, що воно не було б доречно для інших типів раку. Знову ж, найкраще, що ви можете зробити, це обговоримо це лікування з лікарем, щоб визначити, було б доцільно для вас.

Боротьбі з раком, ймовірно, буде жорсткий бій у вашому житті. Гарна річ про ситуацію, однак, що існує багато ефективних методів лікування там для вас на вибір у вашій битві. Найголовніше, щоб розпочати програму лікування якомога швидше, так що ви не дозволяєте раку до прогресу.