п’ять кроків, щоб видалити плями від нікотину зуби

1.
Підтримання належної гігієни порожнини рота по чистите зуби регулярно, особливо після куріння, використовуючи рідину для полоскання рота принаймні, два рази на день і зубною ниткою. Хоча ці методи тільки повільно видалити плями нікотину, вони можуть допомогти зупинити подальше потемніння зубів.
2.
Замініть ваш звичайний зубної пасти сумішшю випічки соди і перекису. Просто об’єднати дві компоненти, щоб зробити пасту і використовувати, як і будь-якої зубної пасти. Випічки соди і перекису є загальними інгредієнтів в багатьох зубних паст, однак, ви будете мати кращі результати у видаленні нікотину, якщо ви використовуєте тільки ці два активних інгредієнтів.
3.
Застосувати випічки соди і перекису паста, або з Вашим постійним зубна паста, з електричною зубною щіткою з подвійними голівками. Ці типи зубні щітки чистити краще і досягти дотик поверхні, що допомагає видалити плями нікотину швидше.
4.
Використовуйте більш-позабіржовому відбілювання продукт, який входять до гелі, пасти і відбілюючі смужки. Хоча ці продукти ефективно працювати, надмірне використання може призвести до пошкодження зубної емалі, так що використовуйте їх на свій страх і ризик. Позабіржовий відбілювання також збільшити швидкість абсорбції ваших зубів, тобто ваші зуби стануть більш легко забарвлюються від кави і нікотину.
5.
Проконсультуйтеся з вашим стоматологом про професію, відбілювання зубів і нікотину плями варіантів видалення. Професійні методи можуть включати гель додатків, лікування лазером або живопису. Хоча ці методи є найбезпечнішими для ваших зубів, вони також є найдорожчими.