проблеми зі здоров’ям, пов’язані з ожирінням

Особа, важить на 20 відсотків більше, ніж його або її ідеальний вага вважається ожирінням.

Кожен чує людей йдуть через серцевих нападів, діабету або ниркової недостатності, але рідко робить одну чую, що хтось помер від ожиріння. Ожиріння є іноді основною причиною таких умовах. Справді, великі дослідження встановили зв’язок між ожирінням і різними захворюваннями.

Надлишок жиру фізично тисне людини, тим самим обмежуючи свої дії. Це чинить тиск на кістки, поклавши одну на ризик хронічного болю в спині або дегенеративних захворювань, таких як остеоартрит. Ожиріння часто пов’язаний з високим кров’яним тиском. Огрядний чоловік зазвичай має підвищений рівень холестерину, що призводить до потовщення артерій або атеросклероз.

Серце огрядний чоловік повинен працювати подвійно важко через відкладення холестерину, що робить стінки артерій вузькі. У результаті потік крові до серця зменшується, що призводить до сильного болю грудей званий стенокардії. Високий рівень холестерину також викликає утворення каменів у жовчному міхурі. Огрядний чоловік можуть також страждати від проблем з диханням, тому що його або її діафрагма не можуть вільно переміщатися. Функцію ендокринних залоз, таких як підшлункової залози, які порушена. Вироблення інсуліну залежить і це призводить до захворювань, таких як діабет. Всі ці фактори знижують тривалість життя.

Поряд з фізичними проблемами, огрядний чоловік часто висміюється і має тенденцію бути відкинуті й недооцінені. Тому він або вона соціально та психологічно впливає.

Однією з основних причин ожиріння є нездоровою звички харчування і відсутність фізичних вправ. Генетичні чинники та порушення діяльності залоз внутрішньої секреції також були доведені, щоб привести до ожиріння. Але якщо людина їсть добре і вправи регулярно, вплив цих факторів може бути обмежений.