природний результат від лицьової пластичної хірургії

Copyright 2006 Park Meadows косметичної хірургії

Наша зовнішність відіграє важливу роль у нашому повсякденному житті. Як ми дивимося має величезний вплив на те, як ми діємо і сприймаємо те, як люди дивляться нас. Ось чому вибір на користь лицьової пластичної хірургії може бути одним з найвпливовіших рішень, людина коли-небудь зробити.

Особовий пластичний хірург, як правило, рада сертифікованих хірург, який спеціалізується на вирішенні хірургії голови та шиї. Ці хірурги виконують більшість з цих виборні особи процедур пластичної хірургії, а також виконувати широкий спектр процедур. Ці процедури включають в себе:

* Блефаропластика або хірургії століття. Ця процедура може скорегувати повіки впали духом, який може зробити вас виглядати старше і привести до погіршення зору.

* Особи перегляду шраму. Особи рубців викликана безліччю різних джерел, включаючи нещасні випадки, хірургія, опіки або акне. Успішне лицьової пластичної хірургії може зменшити ознаки деякого лицьові шрами.

* Підйомників лоб. Часто перші ознаки старіння починають з’являтися в брови і лоб області через дії сонця, вітру і сили тяжіння. Це лицьової пластичної хірургії процедура затягне в’ялою шкірою та видалення надлишку зморшок чола і опустивши.

* Mentoplasty або хірургії підборіддя. Добре окреслене підборіддя може мати величезний вплив на свого профілю, і часто поєднується з Ринопластика, або хірургію носа, особи для створення балансу.

* Отопластика або хірургії у вухах. Переосмислення вуха людини може надати величезний вплив на самосвідомість і самоповагу. І діти, і дорослі можуть отримати вигоду з цієї відносно простий лицьової пластичної хірургії техніку.

* Ринопластика або хірургії носа. Один з найбільш частих запитів для лицьової пластичної хірургії починається з запиту для носа. Чи є це бути нещасним з ність вони народилися з, старіння або травми, ніщо не матиме більший вплив на ваш зовнішній вигляд.

* Рітідектомія або хірургії обличчя. Старіння є неминучим. Оскільки роки йдуть, ефекти старіння починають з’являтися на обличчі і шиї, в тому числі гусячі лапки близько кута ока, лінії лоба, і складки навколо підборіддя і передньої області шиї. Обидва спадковості і особисті звички, такі як сонце мати величезний вплив. Маючи рітідектомія, або підтяжка обличчя, може поліпшити не тільки свою зовнішність, але і впевненість в собі.

* Лікування зморшок, або ін’єкції ботокса. Поступовий розвиток зморшок на обличчі, будь то тонкі лінії на поверхні або глибокі складки і складки, може бути зменшений шляхом чіткої процедури.

У той час як результати тільки від однієї лицьової пластичної хірургії процедура може мати драматичні наслідки не тільки те, як ви дивитеся на себе, але і як ви живете своїм життям, найкраще місце, щоб почати з додатковою інформацією. Відвідайте з персоналом в особі авторитетного Центру пластичної хірургії, і з’ясувати, які процедури мають право на вас.