отримати засмагу зі світлою шкірою – що ж робити, якщо ви зазвичай горять у Sun_

Ви саме та людина, яка б краще удачі намагаються отримати ваші веснянки для з’єднання протягом повного засмага, ніж насправді отримати засмагу взагалі? Якщо сонце не одному і високі сонцезахисні SPF, то ви повинні знати, як з вами можна отримати засмагу зі світлою шкірою. Існують альтернативи сонця і соляріїв, які можуть працювати на вас.

По-перше, зі світлою шкірою, ваші шанси отримати рак шкіри від сонця і від соляріїв майже вдвічі більше, ніж хтось, що може насправді дуже добре загар на сонці або в солярії. Ви повинні бути дуже обережні, або ви будете ходити з червоним засмагою, як приготовлений лобстер, і що ніколи не буває весело, що потрібно їсти, щоб пройти.

По-друге, отримуючи засмага зі світлою шкірою не все так складно, якщо ви знаєте, як знайти правильний самостійного засмаги продуктів. Більшість людей думають, що можна просто піти витратити $ 50 в магазині на деяких позабіржовому продукт, і він вирішить усі їхні проблеми. Ви можете спробувати це, але результати могли б Ви шукаєте як гарбуз замість того, щоб добре і загар, як ви хочете.

Останній, Ви можете, однак, спробувати один з найкращих продуктів для засмаги витрати на доставку й обробку без будь-яких зобов’язань придбати. Це загар продукт, який найчастіше використовується в Голлівуді, і він також є одним з найбільш безпечних способів, щоб отримати повний загар незалежно від того, у вас світла шкіра чи ні. Крім того, ви добираєтеся, щоб спробувати ваш перший поставку протягом майже безкоштовно, і це відмінний спосіб, щоб почати роботу.