отопластика що це таке

Вухо піннінга є дуже безпечною процедурою, яка може ефективно і просто поліпшити зовнішній вигляд обличчя і навіть підвищити самооцінку.

проблема
Багато людей з надмірно великі вуха, особливо діти, страждають від проблеми з самооцінкою через жорстоку жарти і коментарі. Вуха, які стирчать широко важко сховатися і легкою мішенню для жартів майданчик. Хоча немає ніякого простого способу відновити впевненість у собі, пластична хірургія виявив спосіб, щоб допомогти. Вона називається вуха піннінга або отопластика.

хірургії
Отопластика це процес закріплення вуха ближче до голови, створюючи менше виступів і менше приводів для насмішок. Під час операції, косметичний хірург робить розріз позаду вуха в складці між вухом і головою. Деякі з хрящів і шкіри видаляється, а решта хрящ форму, щоб зробити естетичний вигляд. Потім хірург зшиває шкіру назад, залишаючи вуха набагато більш полого проти сторонах голови і в кращій пропорції до лиця.

Вухо піннінга може бути виконана в основному в будь-який час після вух досягають свого повного розміру, які, як правило, після того, як дитині виповниться п’ять або шість років. Багато людей мають отопластика в зрілому віці, але багато зацікавлених батьки приводять своїх дітей на операцію в шкільні роки. Справді, вуха насправді більш пластичним і формувальну в молоді роки, так що дитинство отопластика, швидше за все, до кращих результатів. Батьки повинні завжди враховувати інтереси своїх дітей, хоча, особливо готовність дитини до пройти операцію.

Операція може мати місце в будь-якому амбулаторно або в умовах стаціонару і зазвичай займає два години або менше. Анестезії, як правило, бере участь місцева анестезія плюс м’які седативні засоби для дорослих і підлітків, в той час як маленькі діти зазвичай потрібен загальний наркоз.

Отопластика зазвичай не покриваються медичних страхових полісів, оскільки вважається чисто косметичний характер.

Ризики, пов’язані з вухом піннінга рідкісні, але вони включають в себе сильні кровотечі, товсті рубці, і інфекції. У винятково рідкісних випадках, отопластика пацієнти можуть відчувати оніміння і гематоми. Існує також невеликий ризик того, що шви може порватися або хірург створює асиметричні вуха. Пошук досвідчений, кваліфікований пластичний хірург дозволить значно знизити ризики незадоволеності процедурою.

Відновлення
Відновлення після хірургії вуха припускає певний біль і дискомфорт. Зазвичай це можна легко керувати за приписом або по-рецепта болезаспокійливі. Там може бути пухлина, синці, і болючість навколо місця операції, все в межах нормального діапазону побічний ефект будь-якої процедури. Як правило, косметичний хірург буде рекомендувати використання вуха пов’язки протягом декількох днів, а іноді і він чи вона зажадає використання спеціальних пов’язки тримати вуха на місці протягом одного або двох тижнів. Як і в будь хірургії, там будуть якісь рубці, але це, як правило, всього лише один рядок, яка легко прихований в природній складці вуха. Вона також буде зникати з плином часу так, щоб вона ледь помітна.

У цілому, вуха піннінга є дуже безпечною процедурою, яка може ефективно і просто поліпшити зовнішній вигляд обличчя і навіть підвищити самооцінку. Коли пацієнти мати реалістичні очікування операції може бути дуже успішним і задоволення.