меланіну і лазерна епіляція

Топ причин для отримання лазерної епіляції

1. Свобода від тимчасових рішень видалення волосся: під час проходження сеансів лазерного видалення волосся, ви можете голитися, чи є волосся в період між сесіями, тому вам не доведеться дозволити волоссю рости, як і при роботі з воском. Звичайно існує мінімальний волосся між лазерної сесії видалення волосся.

2. Рентабельність: Лазерна епіляція є набагато більш доступною, ніж раніше. Зараз все більше чоловіків і жінок знаходять, лазерна епіляція є доступним і більш економічні в довгостроковій перспективі, а в порівнянні з воском або крему для видалення волосся.

3. Впевненість: Більшість людей, які піддаються лазерної епіляції відчувати себе набагато більш комфортно з самим собою. Жінки, які лікують області обличчя, рук, лінія бікіні або ноги почуваються впевнено носити те, що їм заманеться, не маючи для планування дня або тижня.

4. Постійна Результати: Лазерна епіляція дійсно остаточне рішення небажаного волосся. Зазвичай 5-7 процедури, необхідні для досягнення цих постійних результатів. У середньому втрата після послідовного лікування є 85-95%-ве зниження волосся. Що може залишитися після серії процедур мінімально тонкий рідкими волосками.

5. Усунути врослого волосся: Лазерна епіляція також запобігає та усуває врослі волосся! Як тільки волосся були знищені, так само як і врослі. Якщо є врослого волосся, лазер буде як і раніше проходить по шкірі і знищити корінь волоса.

Меланін і важливість меланіну для лазерної епіляції

Меланін пігментних клітин. Меланін відповідає за колір шкіри дає людині і кольору волосся. Люди з темною шкірою мають більшу кількість меланіну у шкірі. Меланін у шкірі забезпечує істотну роль в організмі. Меланіну у шкірі є сонць природний захист від УФ-променів. Ті, у кого світла шкіра або менше меланіну у шкірі мають вищий ризик сонячних опіків. Меланіну у волоссі має важливе значення для лазерної епіляції. Лазерний світло притягається до пігментовані волосяних фолікулів. Лазерна епіляція передбачає використання пігменту в фолікулі генерувати достатньо тепла, щоб матрицю стовбуровими клітинами, в результаті чого досить ушкоджень, щоб знищити клітину повністю. Оскільки лазерна епіляція діє за принципом залучення пігментовані волосяних фолікулів, ті, з темним волоссям, є кращими кандидатами для лазерної епіляції.