довгострокові тепла перукарень пошкодження

Гарячої укладання завжди збирається викликати деякі пошкодження. Хитрість полягає в тому, щоб тримати збиток до мінімуму. Використовуйте високу якість випрямляч для волосся, а також використання високоякісної продукції. Ви повинні зробити білка лікування принаймні раз на місяць. І глибоко стані, принаймні раз на тиждень. У вас є дві хороші продукти для теплового захисту. Пам’ятайте тепла ковзання дуже концентрованим і вам потрібно тільки трохи (як правило, 2 насоси для довгого волосся, 1 насос для короткостроковій і середньостроковій). Також спрей матриці є великим, але ви повинні тримати пляшку декількох дюймах від вашого волосся, і просто туман волосся з ним. Якщо залізо шипить ви розпорошується занадто багато, і ваші волосся будуть липкі і противні. Це вимагає деякої практики, але ви отримаєте повісити його.

Що стосується довгострокових ушкоджень тепла для укладання волосся, термічно відновлюють є кращим вибором. Висушіть і плоского заліза ваші волосся два рази на тиждень (за винятком одного тижня з місяця, коли ви даєте вашим волоссю перерву і не буде тепла стилю взагалі), і ваші волосся буде виглядає і відчуває себе чудово. Немає посічених кінчиків або поломки. Тим не менш, дуже добре піклуються про Ваші волоссі, глибоко стані з хорошими продуктами і використовувати білкові лікування. Nexxus Emergencee великий, так Redken крайніх глибокої палива. Я почав використовувати Nexuss Emergencee недавно і повинен сказати, що я в любові. Матеріал залишає волосся супер блискучі, м’які, і завивають безкоштовно. Пам’ятайте завжди глибокий стан після лікування білка. Вони не призначені, щоб зробити волосся м’якими, як кондиціонер, а в буфер збиток від зловживань ми ставимо наше волосся до кінця. Так що, якщо ви цього не зробите стан вашого волосся після цього буде відчувати себе, як солома.

І якщо ви все ще відчуваєте себе незатишно з гарячої укладання вашого волосся, то зробити це тільки один раз на тиждень, або в особливих випадках.